Kuruluş Osman 16.bölüm fragmanı: Sahiden yaşamını yitirdi mi? Yankı uyandıran 'ölüm' konuşması! - YAZDIR

Birbirini kovalayan etkileyici olaylar zinciriyle seyircinin ilgisini ve merakını canlı tutan Kuruluş Osman 15.son bölümde; Osman Bey, güç duruma düşen Gündüz'ü esaretten kurtarabilmek adına canla başla mücadelesini ortaya koydu. Kuruluş Osman son bölümde, Moğolları ve Balgay'ı hedefine alan Osman Bey, hazırladığı planla pusuya düşürüp yapılanların acısını çıkarmak için ant içti. Kuruluş Osman 16.bölüm fragmanı çıktı

  • GİRİŞ25.03.2020 14:25
  • GÜNCELLEME25.03.2020 14:26

Aksiyonun bir an dahi eksik olmadığı çarpıcı sahneleriyle tutkunlarının pür dikkat kesilerek takip ettiği Kuruluş Osman 15.son bölümde; Hiçbir korku duymaksızın gücünü ve kararlılığını göstererek imanıyla savaşan ve şehadeti kovalayan Osman Bey, büyük planını devreye geçirdi. Kuruluş Osman son bölümde; Hürriyet ateşini sonuna kadar yakarak Alplerini arkasına alan ve Samsa Çavuş'tan da gördüğü destekle beraber bir an önce eyleme geçen Osman Bey, obanın geleceğini garanti altına almak için kanının son damlasına kadar savaştı. Balgay başta olmak üzere Moğol güçlerini en beklemediği yerden vurup tuzağa düşürmek için kolları sıvayan Osman Bey, düşmanları tarafından işkenceye maruz bırakılan ağabeyi Gündüz'ün de özgürlüğünü eline alabilmesi için çetin geçen mücadeleye girmesinin ardından Kuruluş Osman 16.bölüm fragmanı bekleniyor. Moğol Komutanı Balgay'ı pusuya düşürmeyi başaran Osman Bey'in ''Sana şerefli bir ölüm vaad ediyorum!'' sözleriyle öcünü alabilmek için kılıcını çektiği esnada Dündar'ın karşısına geçip ''Canını almaya geldim Osman!'' diyerek can evinden vurmasının sahne olduğu Kuruluş Osman 16.bölüm fragmanı yayına girdi.

KURULUŞ OSMAN 16.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Genel yönetmenliğinde Metin Günay'ın yer aldığı ve senaryosunu ise Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ'ın üstlendiği zengin oyuncu kadrosu, güçlü olay örgüsü ve başarılı prodüksiyonuyla televizyon ekranlarında her Çarşamba akşamı seyircisini ağırlayan Kuruluş Osman 16.bölüm fragmanı aktarıldı.

 

 

KURULUŞ OSMAN 16.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yapımcılığında Diriliş Ertuğrul adlı dizi projesiyle yakından tanıdığımız ve uluslararası çapta önemli başarılara imza atan Mehmet Bozdağ'ın bulunduğu, yönetmen koltuğunda da Fethi Bayram ve Ahmet Yılmaz'ın oturduğu, Bozdağ Film farkıyla ATV ekranlarında izleyicisinin karşısına geçen Kuruluş Osman 16.bölümüyle 25 Mart Çarşamba tarihinde saat 20:00'da yayına girecek.