Zuhal Topal'la Sofrada'da sunucu eleştiri oklarını sapladı! O kişiyi yarışma dışında mı bıraktı - YAZDIR

Televizyon ekranlarında gelin ve kayınvalideleri aynı platform altında buluşturan Zuhal Topal'la Sofrada isimli yarışma programına bu hafta diskalifiye konusunun geçmesi damgasını vurdu. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasına katıldığı ilk günden beri ağır eleştiri oklarını saplayan ve yarışmacılara haksız puanlamalarda bulunan Mine Canpolat adındaki yarışmacı final gününde program dışı mı bırakıldı?

  • GİRİŞ26.03.2020 10:05
  • GÜNCELLEME26.03.2020 10:05

En lezzetli yemekleri hazırlama ve başarılı sunum konusunda kendine güvenen gelin adaylarının haftanın birincisi olabilmek adına rekabet ettiği yarışma programı Zuhal Topal'la Sofrada'da bu hafta diskalifiye konusu medyanın gündemine yerleşti. 16 ve 20 Mart tarihleri arasında yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında sert söylemleriyle göze çarpan Mine Canpolat isimli yarışmacının haksız değerlendirme ve puanlamada bulunması üzerine programın sunuculuğunu üstlenen Zuhal Topal büyük tepki göstererek söz konusu isme önemli açıklamalarda bulundu.Yarışma haftası süresince programa katılan gelin yarışmacılara karşı eleştiri üstüne eleştiri yapan, gerek hazırlanan yemek menülerinin gerekse sunumların hiçbirini beğenmeyerek kötü yorumlarda bulunan Mine Canpolat, sunucu Zuhal Topal'ın en sonunda isyan etmesine neden oldu. Programın sunuculuk koltuğunda oturan Zuhal Topal'ın, yarışmacı Mine Canpolat'ı yarışmadan diskalifiye edilmesi düşüncesinin nedenlerini de tek tek açıklayarak ekran başındaki izleyicileri bilgilendirdi.

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA PROGRAMINDA YARIŞMACI NEDEN DİSKALİFİYE EDİLMELİYDİ?

-Haksız eleştiri yapması 
-Haksız puanlama yapması 
-Akla ve mantığa uygun yorum yapmaması 
-Yarışmacıları insan yerine koymaması 
-Gelinlerin verdiği cevabı bilrek yanlış anlaması 
-Belirtilen bu nedenlerin haricinde yarışmacılara karşı davranış ve tutumlarının da yarışmaya uygun olmadığı da ifade edildi.

İŞTE, ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA YARIŞMASI DİSKALİFİYE KONUŞMASI VİDEOSU...