Kuruluş Osman fragmanı: Büyük ittifakı yerle yeksan etmek için her şeyini ortaya koyuyor... - YAZDIR

Arkadan kuyu kazanların hesabının er ya da geç sorulacağı Kuruluş Osman 16.son bölümde; Balgay'ın peşine düşüp gafil avlamak için harekete geçildi. Kuruluş Osman son bölümde, Kayılara ihanet ederek Moğollar ile işbirliği yapan Dündar, yaptıklarının bedelini canıyla ödedi. Dündar'ın beyliğinin sona erip kayı boyunun yeni beyi olarak Gündüz'ün seçilmesinin beraberinde Kuruluş Osman 17.bölüm fragmanı paylaşıldı.

  • GİRİŞ01.04.2020 22:53
  • GÜNCELLEME01.04.2020 23:01

Osman bey'in hayata geçirdiği stratejik planla tuzağa çekilen Balgay'ın düştüğü güç durumu gururuna yediremeyerek intikam yeminleri savurmasının ekrana taşındığı Kuruluş Osman 16.son bölümde, Dündar, tarihe geçen ihanetiyle Osman beyi büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Kuruluş Osman son bölümde; Balgay ile omuz omuza verip Moğol güçleriyle beraber ortaklık kuran Dündar ile Osman bey arasında kılıçlar çekildiği esnada gizlice köşesine geçen Alişar'ın sapladığı ok sonucunda Dündar olay yerinde ruhunu teslim etti.

Mucize Doktor 29.bölüm fragmanı neden çıkmadı: Haftaya dizinin yeni bölümü ekranda olmayacak mı

Dündar'ın yaptıklarının faturası pahalıya mal olurken, yaşananları kendisine bir fırsat bilip düştüğü tuzaktan kaçıp uzaklaşan Balgay ise intikamının çetin olacağının özellikle altını çizip diri diri yakacağını ant içmesinin ardından Kuruluş Osman 17.bölüm fragmanı bekleniyor. Hain planının kurbanı olup son nefesini veren Dündar'ın obadaki beyliğinin sonlanması ile beraber Osman bey tarafından kayının yeni beyinin ağabeyi Gündüz olarak seçilmesinin ardından Kuruluş Osman 17.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Osman beyin ''Dündar'ın eceli benim elimden oldu!'' diyerek düşmanlarına yem atmasının sahne olduğu diziye dair en son gelişmeler...

Doğduğun Ev Kaderindir neden yok & Net başlangıç tarihi açıklandı mı: Haftaya TV8'de olacak mı?

KURULUŞ OSMAN 17.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Genel yönetmenliğinde Metin Günay'ın yer aldığı ve senaryosunu ise Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ'ın üstlendiği zengin oyuncu kadrosu, güçlü olay örgüsü ve başarılı prodüksiyonuyla televizyon ekranlarında her Çarşamba akşamı seyircisini ağırlayan Kuruluş Osman 17.bölüm fragmanı yayınlandı.

KURULUŞ OSMAN'DA DÜNDAR'I BEKLEYEN HAZİN SON...

KURULUŞ OSMAN 17.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yapımcılığında Diriliş Ertuğrul adlı dizi projesiyle yakından tanıdığımız ve uluslararası çapta önemli başarılara imza atan Mehmet Bozdağ'ın bulunduğu, yönetmen koltuğunda da Fethi Bayram ve Ahmet Yılmaz'ın oturduğu, Bozdağ Film farkıyla ATV ekranlarında izleyicisinin karşısına geçen Kuruluş Osman 17.bölümüyle 1 Nisan Çarşamba tarihinde saat 20:00'da yayına girecek.