Kuruluş Osman, önemli dönemecin içerisinde! Bu karardan itibaren nokta atışı yapmayı hedefliyor - YAZDIR

Alişar bey, kayı obasının akıbeti için tehdit unsuru olmaya devam ederken Kuruluş Osman son bölümde Batur'un katledilmesi olayların seyrini değiştirdi. Kuruluş Osman son bölümde, Vurulan Dündar'ın ecelinin gelerek son nefesini verdiği düşünülürken sağ salim çıkagelse de, düşmanlarının oyununa bir kez daha gelerek onlarla işbirliği kurdu. Balgay'ın şaşırtıcı istekte bulunduğu Kuruluş Osman 18.bölüm fragmanı çıktı mı?

  • GİRİŞ09.04.2020 07:11
  • GÜNCELLEME09.04.2020 07:11

Alişar bey'in Gündüz'le yüz yüze gelip kendisinin yanında Balgay'a karşı saf tutmasını beklediğine yönelik bir teklif sunmasının sahne olduğu Kuruluş Osman son bölümde, Balgay'ın husumetiyle ayakta kalabileceklerini ve menfaatlerinin ise ortak olduğunu dile getirerek sancak beyliğine tabi olması için istekte bulunması işleri bambaşka bir noktaya taşıdı. Düşmanları tarafından ölümle burun buruna getirilen Abdurrahman Gazi'nin kurban gidip gitmeyeceğine gözler çevrilirken Kuruluş Osman son bölümde, Osman beyin Prenses Adelfa'nın yerini bularak onu Moğol güçlerinin elinde cariye olmaktan kurtardı. ''Kahpelerle oyun etmeyi, külfarla cenk etmeyi senden öğrendik!'' diyen Gündüz'ün obanın akıbeti için Bamsi'yi kandırıp onunla beraber Alişar'a tuzak kurarken, okla vurulması sonucunda ruhunu teslim ettiği zannedilen Dündar'ın sapasağlam bir şekilde ailesinin karşısına çıkması duygu dolu anları ekrana taşımasının ardından Kuruluş Osman 18.bölüm fragmanı bekleniyor. Gafil avlanan Dündar'ın kendisini hedef alan düşmanlarının kurduğu tuzağa yeniden düşüp ellerine yem olduğundan habersizce onlarla ortaklık kurarak intikam yeminleri savurmasının akabinde Kuruluş Osman 18.bölüm fragmanı tutkunlarının karşısına geçti mi? ''Senin gibi bir cengaverle sırt sırta vuruşmak isterim!'' diyerek Osman beyin karşısına çıkan Balgay'ın beklenmedik bir teklif sunmasının sahne olduğu diziye dair en son gelişmeler...

Sefirin Kızı 16.bölüm fragmanı? Yapbozun eksik kalan parçaları tamamlanmışken ağır travma...

Mucize Doktor dizisinden beklenmeyen karar çıktı! Sevenleri bu haberi duyduğunda çok üzülecek..

 

KURULUŞ OSMAN 18.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Genel yönetmenliğinde Metin Günay'ın yer aldığı ve senaryosunu ise Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ'ın üstlendiği zengin oyuncu kadrosu, güçlü olay örgüsü ve başarılı prodüksiyonuyla televizyon ekranlarında her Çarşamba akşamı seyircisini ağırlayan Kuruluş Osman 18.bölüm fragmanı şimdilik yayına girmedi...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 163.bölüm fragmanı: Hepsini sırasıyla tek tek indirmeye geliyor!

KURULUŞ OSMAN DİZİSİNDE GECEYE DAMGA VURAN SAHNE...

''Seninle aynı menzilde olacağıma, bin defa ölürüm daha iyi!'' diyen Osman bey, Balgay'dan duyduğu ''Geyhatu obanı abinin elinden almak için koca bir ordu göndermiş olsa bile mi? sorusuyla beraber neye uğradığını şaşırdı. Öte yandan Osman bey, Geyhatu'nun sancak beyi olarak Alişar'ı tayin ettiğini ve ordusuyla beraber Cengiz Han'ın yasalarını almaya geldiğini, Dündar beyin de Alişar'ın elinde olduğunun işitmesinin yanı sıra Batur'un ölümünün sorumlusunun da Alişar'ın çıktığını öğrendi.

KURULUŞ OSMAN 18.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yapımcılığında Diriliş Ertuğrul adlı dizi projesiyle yakından tanıdığımız ve uluslararası çapta önemli başarılara imza atan Mehmet Bozdağ'ın bulunduğu, yönetmen koltuğunda da Fethi Bayram ve Ahmet Yılmaz'ın oturduğu, Bozdağ Film farkıyla ATV ekranlarında izleyicisinin karşısına geçen Kuruluş Osman 18.bölümü bu akşam yayınlanmayacak, Yayın akışından çıkarılan dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı konusunda şu an için henüz resmi bir açıklama gerçektirilmedi.