La Casa De Papel 4. yeni sezonda da hiç kimseyi şaşırtmadı! - YAZDIR

Türkiye'de ve dünyanın pek çok farklı ülkesinde geniş çapta seyircisi bulunan ve uluslararası alanda ödüllere layık görülen La Casa De Papel 4.sezon ne zaman ve saat kaçta başlayacak? Yönetmen koltuğunda Jesús Colmenar'ın oturduğu La Casa De Papel 1.bölümü nerede yayınlanacak & yeni oyuncu kadrosu kimdir? Nefes kesen gelişmeleriyle tutkunlarını ekrana bir kez daha kilitleyecek olan dizinin yayın tarihi belli oldu.

  • GİRİŞ09.04.2020 07:43
  • GÜNCELLEME10.04.2020 09:10

Dünyanın en çok izlenen platformu Netlix'te ilk kez 2017 senesinin Mayıs ayında ekran macerasına çarpıcı hikayesiyle giriş yapan La Casa De Papel, dünyada yoğun ilgi gördüğü gibi ülkemizde de adından sıklıkla söz ettirerek yankı uyandırdı. Hayranlarının karşısına geçen ilk üç sezonu ile unutulmaz anlara sahne olan ve özellikle sosyal platformun en çok konuşulan projelerinden biri olan La Casa De Papel'in son sezonu Temmuz ayında yayına girerek önemli başarılara imza atmıştı. Hafızalarda kalıcı bir iz bırakan sahneleriyle daima dizi severlerin beklentilerini karşılayan İspanyol yapımı imzalı büyük sükse yakalayan dizinin Netlix'te yayınlanmaya başlayacağının duyurulmasıyla beraber internet mecrasında araştırmalara hız verilen La Casa De Papel 4.sezon ne zaman ve saat kaçta başlayacak? 

Taner Ölmez (Ali Vefa) Mucize Doktor dizisinden ayrıldı mı: Dudullu Postası'nda rol üstleniyor!

Dudullu Postası konusu & oyuncu kadrosu: (Kanal D) Dudullu Postası projesi nerede çekiliyor?

 

LA CASA DE PAPEL 4.SEZON (YENİ SEZON) NE ZAMAN SAAT KAÇTA NETFLİX'TE BAŞLAYACAK?

Elde ettiği başarısını uluslararası çapta gösteren ve gün geçtikçe seyirci sayısını yükselten La Ca De Papel 4.sezonu ile 3 Nisan Cuma 2020 tarihinde ekran serüvenine tüm hızıyla kaldığı yerden devam ediyor. Zengin oyuncu kadrosunda Alvaro Morte, Ursula Corbero, Pedro Alonso, Alba Flores ve Miguel Herran gibi birbirinden başarılı ve yetenekli isimlerin yer aldığı La Casa De Papel’in 4.sezonu Türkiye saati ile sabah 10.00’da Netflix platformunda gösterime girdi.

LA CASA DE PAPEL'E DAHİL OLAN YENİ OYUNCULAR KİMLERDİR?
Uzun bir aranın ardından yeniden ekrana bomba gibi bir dönüş yapan La Casa De Papel dizisine yeni sezonda Hovik Keuchkerian (Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernando Cayo (Tamayo) gibi yeni oyuncu isimlerin kadroya katıldığının bilgisine ulaşıldı.