Kuzey Yıldızı fragmanında hasret son buldu! Karadeniz fırtınası son sürat esmeye devam ediyor - YAZDIR

Çetin, hız kesmeden çevresinde bulunan herkesin başına iş açmaya devam ederken Kuzey Yıldızı son bölümde son çare olarak ortalıklardan kaybolan Kuzey tehlikeyle burun buruna geldi .Gönül verdiği adamın imdadına son anda yetişen Yıldız her şeyi akışına bırakmak istediğini belirterek ilişkilerini yoluna koyuncaya kadar arkadaş kalma teklifinde bulundu. Kuzey Yıldızı 28.bölüm fragmanı yine nefes kesti.

  • GİRİŞ06.06.2020 09:32
  • GÜNCELLEME06.06.2020 09:32

Kuzey Yıldızı son bölümde; Geçmişten bugüne yaptığı hataların her birini telafi edip kendine çeki düzen vermek noktasında kararlılık örneği sergileyen Kuzey’in yeni bir plan yaparak izini kaybettirmesinin faturası kendisine pahalıya patladı. Kuzey Yıldızı son bölümde, Herkesten gizlice kaçtığı yerde canını tehlikeye atan Kuzey’in zor anlar yaşadığı esnada yokluğunu fark eder etmez hiç vakit kaybetmeden peşine düşen Yıldız imdadına yetişti. İlişkilerinin geleceği için asla vazgeçmeden gayret sarf eden Kuzey’in çıktığı bu zorlu yolda her defasında talihsiz olaylarla karşı karşıya kalmasından ötürü vicdanı daha fazla elvermeyen Yıldız radikal bir karar aldı. Zamanın her şeyin ilacı olduğu düşüncesiyle hareket eden Yıldız, ikisinin de birbirini daha fazla yıpratmamasını ve başını derde sokmamasını istediği için ilişkilerini sağlam bir temele oturtabilmek üzere arkadaş olma teklifi sunmasının ardından Kuzey Yıldızı 28.bölüm fragmanı sorgulamaları başlatıldı. Dur durak nedir bilmeyen Çetin ise etrafında bulunan herkesin güç duruma düşürürken, vurucu son hamlesini yapıp her fırsatta mutluluğuna gölge düşürmeye çalıştığı Yıldız’a veda hediyesi vererek kafasını allak bullak etmesinin ardından Kuzey Yıldızı 28.bölüm fragmanı yayınladı mı? Hem 1 milyon TL değerindeki parayı hem de içerisinde Şule’nin sonunu getirecek tüm bilgilerin bulunduğu belleği Yıldız’ın eline tutuşturarak hiç beklenmedik bir davranışta bulunan Çetin’in gerçek amacının ne olduğunun akıllarda soru işareti bıraktığı diziye ilişkin en son gelişmeler…

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 28.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yönetmenliğinde Ersoy Güler’in yer aldığı Süreç Film farkıyla her Cumartesi akşamı Show TV ekranlarında seyircisini gülmekten kırıp geçiren Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28.bölüm fragmanı yayınlandı. 

 

 

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 28.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK? 

Zengin oyuncu kadrosunda; Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Cezmi Baskın, Ferda Kaynar, Hüseyin Soysalan, Toygan Avanoğlu, Uğur Demirpehlivan, Aslıhan Kapanşahin, Berfin Nilsu Aktaş, Gizem Güneş, Yasemin Hadivent, Zeynep Kankonde, Özgün Karaman, Merve Şen ve Ecem Çalhan gibi sevilen isimlerin bulunduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28.bölümüyle 6 Haziran tarihinde yayınlanacak. 

KUZEY YILDIZI'NDA HAYRETE DÜŞÜREN VEDA HEDİYESİ...