Celal Şengör, canlı yayında uyuyakaldı - Sosyal medya kullanıcılarının fena halde diline düştü! - YAZDIR

Gazeteci Fatih Altaylı'nın sunuculuk koltuğunda oturduğu Teke Tek isimli programın konuğu olarak ağırlanan Prof.Dr.Celal Şengör'ün canlı yayın gerçekleşirken Tarihçi Prof.Dr.İlber Ortaylı'nın konuştuğu esnada uyuyakalması medyanın gündemine oturdu.

  • GİRİŞ10.04.2020 12:36
  • GÜNCELLEME10.04.2020 12:37

Sunuculuğunu Fatih Altaylı'nın üstlendiği Habertürk TV'de ekrana taşınan Teke Tek Özel isimli programa davetli olarak katılan Prof.Dr.Celal Şengör ve Tarihçi Prof.Dr.İlber Ortaylı, ''salgınların tarihi'' konusuna ilişkin konuştukları sırada enteresan dakikalar yaşandı.

Gazeteci ve köşe yazarı Fatih Altaylı'nın sunumu eşliğinde gerçekleşen Teke Tek Özel programının konuğu olarak ağırlanan Celal Şengör'ün canlı yayın gerçekleşirken uyuyakalması hem ekran başındaki izleyicilerin hem de sunucunun dikkatinden kaçmadı.

Tarihçi Prof.İlber Ortaylı konu hakkında izleyicileri bilgilendirdiği esnada Celal Şengör'ün gözlerinin kapanmasının akabinde sunucu Fatih Altaylı, sessizliğini bozarak "İlber Abi bir nokta koysan, Celal uyuyacak şimdi" şeklinde ifadelerde bulundu. İlber Ortaylı'nın "Evet, ben keseyim isterseniz çünkü çok uzadı" sözleriyle karşılık vermesinin üzerine Celal Şengör, "Hocam siz konuşun ben sizi ilgiyle dinliyorum" diyerek yanıt verdi.

celal şengör