Kurtlar Vadisi'yle ününü her yere yayan Necati Şaşmaz'ın oğlu yüzlerde tatlı tebessüm bıraktı! - YAZDIR

Bir dönemin popülaritesi bir hayli yüksek ve rakiplerine kıyasla önemli derecede sükse elde eden Kurtlar Vadisi'nin yıldızı Necati Şaşmaz'ın oğlu hayrete düşürdü. Kurtlar Vadisi'nde baş rolünü üstlendiği Polat Alemdar karakteriyle bir bütünlük kazanarak kariyerinde başarıya imza atan Necati Şaşmaz'ın oğlunun büyümüş son halini görenler babası olan tıpatıp benzerliğinden söz etmekten kendini alıkoyamadı.

  • GİRİŞ19.09.2020 10:56
  • GÜNCELLEME19.09.2020 10:58

Çok uzun seneler önce dizi dünyasına bomba gibi bir giriş yaparak çok geniş çapta izleyici kitlesini ekran başına kilitleyen dizi projesi Kurtlar Vadisi, Necati Şaşmaz'ın oynadığı Polat Alemdar karakteri başta olmak üzere birbirinden zengin oyuncu kadrosunu da içerisinde barındırmaktaydı. Şimdiki zamanda dahi popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeyerek pek çok gelişmeleriyle medyada kendine yer bulan Kurtlar Vadisi'ndeki Polat Alemdar karakteri dillerden hala düşmeyerek çeşitli mecralarda konuşulmaya hız kesmeden devam ediyor.

Mucize Doktor 30.bölüm fragmanı Zaman hızla daralıyor! Geç kalınırsa geri dönüşü asla olmayacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yapımına resmen veda etti: Çok konuşulacak yeni dizisi DUYURULDU!

 

Birbirinden başarılı ve yetenekli oyuncu isimlerin aynı çatı altında buluştuğu ve seyircisi tarafından şu anki dönemde bile aynı tazeliğiyle izlenmeye devam eden Kurtlar Vadisi'nde hafızalarda kalıcı bir iz bırakan Polat Alemdar rolüyle oyunculuk kariyerindeki başamakları tırmanarak hızlı bir yükseliş kaydetmişti. Oyunculuk yeteneğini sergileme fırsatı bularak milyonlarca seyircinin beğenisini kazanan ve uzun bir zamandır herhangi bir dizi projesi veya sinema filmi yapımında bulunmayan Necati Şaşmaz'ın oğlu Ali büyüdü.

Diriliş Ertuğrul efsanesini yankı uyandıracak diziyle ekranda göreceksiniz! Geri sayım başladı

İşte, babasına olan birebir benzerliğiyle görenleri şaşkına uğratan Ali'nin fotoğrafları...

kurtlar vadisi