Serdar Ortaç, programda şaşırıp kaldı! Hiç beklemediği anda o da canlı yayın mağduru oldu - YAZDIR

Serdar Ortaç, Bartu Küçükçağlayan&Melikşah Altuntaş ikilisinin sosyal medya platformunda gerçekleştirilen ‘Mücbir Sebepler’ isimli programın davetlisi olarak bağlandı. Serdar Ortaç, programın klasiği şekline dönüşen ''konuğu yayından atma'' olayının kendisine de yapılarak canlı yayından çıkarılmasının ardından “Yazıklar olsun” yorumunda bulunarak tepkisini dile getirdi.

  • GİRİŞ13.05.2020 06:36
  • GÜNCELLEME13.05.2020 06:36

Son zamanlar gerçekleştirdiği açıklamalarıyla medya gündeminde sıklıkla adından söz ettiren ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Bartu Küçükçağlayan&Melikşah Altuntaş’ın Instagram aracılığıyla yaptığı “Mücbir Sebepler” adlı canlı yayınında konuk olarak ağırlandı. Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş ikilisi, başlattıkları programa en başından beri sanatçı Serdar Ortaç’ı davet etmek istediklerinin özellikle altını çizerken, bir klasik haline gelen ''konuğu yayından atma'' olayını devreye soktular.

Acun Ilıcalı, canlı yayın esnasında müjdeyi böyle verdi: 'Satın almayı düşünüyorum!'

Bağlandığı canlı yayın esnasında kendisine de ''konuğu yayından atma'' olayını yapıp yapmayacaklarına dair soru sormasının ardından ''Hayır'' yanıtını alan Serdar Ortaç, müzik parçası seslendirmeye başlar başlamaz Bartu Küçükçağlayan&Melikşah Altuntaşt tarafından programdan atıldı. 

İkilinin enerjisinden etkilediğini dile getirip “18’likler gibi yaptınız beni” sözlerinde bulunarak onlara takılan Serdar Ortaç yaşanan bu olayın ardından “Yazıklar olsun” şeklinde sitem ederek tepkisini gösterdi.

Mustafa Sandal, villasını rekor fiyata gözden çıkardı! Çocuklarına iki yeni ev alacak...

serdar ortaç