Alişan üç araba birden satın alacak! Büyük kazadan sonra hayatına dair radikal kararlar aldı... - YAZDIR

Geçtiğimiz günlerde ailesi ve bakıcısıyla beraber geçirdiği akıllara durgunluk veren kazanın ardından gözler şimdi hangi otomobili tercih edeceği konusuna çevrilmişti. Yaşadığı talihsiz olayın üzerine ölümden dönen ve hali hazırda kullandığı aracı hurdaya dönen Alişan'ın kesenin ağzını açarak Volvo markasına ait araç satın alacağı öğrenildi.

  • GİRİŞ06.07.2020 11:20
  • GÜNCELLEME06.07.2020 11:20

İstanbul'dan İzmir istikametine doğru gittiği esnada tüyler ürperten bir kaza geçirmesi üzerine dehşete kapılan sanatçı Alişan'ın kullanmakta olduğu aracı perte çıkmıştı. Olayın yaşandığı sırada şahsi otomobilinin içerisinde yer alan eşi Buse Varol, oğlu Burak ve bakıcısı ölümden kıl payı kurtulmayı başarırken, ünlü şarkıcı Alişan yeni araç olmak üzere kolları sıvadı.

Yüksek performans sağlamasını en önemli kriter olarak belirleyen ve hem kendisini hem de ailesini yaşanabilecek her türlü trafik kazasına karşı güvence altına almak isteyen Alişan'ın hangi yeni arabayı satın alacağı gün yüzüne çıktı.

Arka Sokaklar yönetmeninin düğün heyecanı başladı! Tanınmış isim Yıldız Asyalı ile yuva kuracak

 

Yarım Kalan Aşklar dizi projesinde gerilim dolu anlar! Korona Virüsü testi pozitif çıktı...

3 ARAÇ İÇİN 2 MİLYON LİRA…

Başta kendisi olmak üzere gerek eşine gerekse annesine araç satın alacak olan Alişan, kesenin ağzını açarak toplamda üç otomobil için 2 milyon lira ödeme gerçekleştirecek.

Tüm bunların yanı sıra İstanbul-İzmir yolunda geçirdiği kazanın ardından aracının tanınmaz hale gelmesi üzerine sigorta şirketinden 1 milyon liraya yakın tazminat alacağı tahmin ediliyor.

Fox TV’nin yeni dizisi Bay Yanlış’taki ilk sahne çalıntı çıktı! O dizinin birebir kopyası...

Takla atan araçtan eşi, oğlu ve oğlunun bakıcısı yara almadan kurtulurken, Alişan bu kötü olayla bile dalga geçen kişilere sert tepki göstererek eleştiri oklarını sapladı. Öte yandan Alişan, kazada oğlu Burak’ın üstüne siper olup yara almasına engel olarak Vietnamlı bakıcıya da minnet duyduğunu sözlerine ekledi.

Geçirdiği trafik kazası sonrası korku ve gerilim dolu anlar yaşayan Alişan, Twitter hesabı aracılığıyla açıklama gerçekleştirerek kendisini savunmaya aldı.

ALİŞAN: ‘’KEŞKE LASTİK KOPMASAYDI DA FREN YAPABİLSEYDİM!’’

"Frene bastığımda zaten yapamadım ki... Keşke lastik kopmasaydı da fren yapabilseydim... Ayrıca bana o otobanda hangi marka araç olursa olsun '150 km hıza çıkmadım' diyen varsa hiçbir şey söylemeyeceğim...".

‘’BUNU BİLE DALGA KONUSU YAPARAK…’’

"Biz ölümden döndük ve şükrediyoruz halimize...Evet araç önemli, evet araç sağlammış ama bunu bile dalga konusu yaparak tweetler atmanızda sizin insanlığınız olsun!".

‘’ALLAH NE DERSE O OLUR!’’

"Araç ne olursa olsun senin canını veren de, alan da Allah'tır...O ne derse o olur! Çok şükür ki biz sağ sağlim çıktık...

‘’DÜŞMANIMA BİLE YAŞATMASIN…’’

" Ben alacağım dersleri, bundan sonra ne yapmamam gerektiğini anladım ve beni arayan herkesi de uyarıyorum... Allah'ım düşmanıma bile yaşatmasın böyle bir şey... Herkesi kazadan, beladan gözden korusun...