Kadın dizisi ile başarısını artıran Seray Kaya'dan üzücü haber: Ölüm acısıyla derinden sarsıldı - YAZDIR

Geçtiğimiz aylarda final kararı alarak ekran yolculuğunu noktalayan Kadın dizisinin oyuncu kadrosunda bulunan Seray Kaya, anneannesinin ölüm haberini takipçilerine duyurdu. Kadın projesinde üç sezondur rol üstlenen Seray Kaya’nın babasının ardından şimdi de anneannesinin vefat etmesi üzerine yaşadığı tarifi mümkün olmayan acıyı sevenleriyle paylaştı.

  • GİRİŞ14.07.2020 11:06
  • GÜNCELLEME14.07.2020 11:06

Fox TV’de uzun bir zamandır yayın hayatını sürdüren fakat geçtiğimiz aylarda sürpriz bir kararla ekran serüvenini sonlandıran Kadın dizisinde rol alan Seray Kaya anneannesinin vefat ettiğini hayranlarına açıkladı. Özge Özpirinççi, Caner Cindoruk, Feyyaz Duman gibi isimlerle aynı ekipte yer alarak Kadın dizisindeki oyunculuk performansıyla akıllarda kalıcı bir iz bırakan Seray Kaya, yürek burkan haberi alır almaz büyük bir yıkım yaşayıp derinden sarsıldı. Her ne kadar iş yaşantısında başarılı sonuçlara imza atsa da özel hayatında acı ve üzüntü dolu bir dönem geçiren Seray Kaya’nın bilindiği üzere 2019 senesinin Şubat ayında babası Hasan Kaya yaşamını yitirmişti. Seray Kaya’yı sosyal medya platformundan takip eden kullanıcılar da başsağlığı dileklerinde bulunup kendisine sabır temenni ederek acısına ortak olmayı ihmal etmediler.

Rize'ye hayran kalan ünlü oyuncu Gamze Özçelik'ten yeni ev hayali! ''Öldüm, cennette uyandım!''

Kadın dizisinde üstlendiği rolle seyirciyi etkisi altında bırakan Seray Kaya, sosyal mecra Instagram üzerinden hayatını kaybeden gerek babası gerekse anneannesi adına bir gönderi yayınladı. Kaya, “Canım babam, canım anneannem… Anneannemin durumu kötüleştiği zaman babam rüyamıza gelip anneannemi çağırdığını ama onun gelmek istemediğinden bahsetmişti. Sonra başka bir rüya da; birinci kapıdan değil ikinci kapıdan benim olduğum yere gelecek demişti. Şimdi bahsettiği yerdeler midir bilmiyorum ama ben öyle düşünmek istiyorum ve onları çok özlüyorum” şeklinde ifadelere yer vererek duygu ve düşüncelerini takipçileriyle paylaştı.

 

 

Kuruluş Osman yapımcısından hayran bırakan türkü! Klip sosyal medyaya damgasını vurdu...

Kuzey Yıldızı'nda rol üstlenen Yasemin Hadivent’i yasa boğan ölüm! Cenazesi defnedildi...