Nusret Gökçe, COVID-19 döneminde restoranı uzun süre kapalı tutulunca milyon lira yardım aldı! - YAZDIR

Ülkemizde başta olmak üzere dünyanın pek çok bölgesinde ''tuz serpme'' hareketi ile tanınırlık kazanan Nusret Gökçe'nin devletten 2 milyon dolar değerinde yardım aldığının bilgisine ulaşıldı. Mikanos'ta bulunan şubesini de pandemi döneminden ötürü açamayınca, Nusret Gökçe'nin ABD'de işletme sahiplerine ödenen Maaş Koruma Programı'ndan yararlandığı öğrenildi.

  • GİRİŞ23.07.2020 09:43
  • GÜNCELLEME23.07.2020 09:43

Türkiye'de olduğu gibi Dünya'nın birçok ülkesinde ''Nusr-et'' isimli şubesini açan Nusret Gökçe'nin, Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Miami kentindeki mekanında görev alan 6 (altı) kişinin Korona Virüsü salgınına yakalanması nedeniyle verdiği hizmeti durduğuna yönelik iddialar ileri sürüldü.

Mucize Doktor yeni sezonu için tutkunlarını neler bekliyor: ''Bir anda başlayacak ve bitecek!''

ABD genelinde COVID-19 vaka sayısı giderek artış gösterirken bilhassa Florida, Teksas ve California kentinde bulunan hastaneler test sonucu pozitif olan hastalar ile dolup taştığı öğrenildi. Pandemi döneminde vaka oranındaki yükseliş rekor düzeye ulaşarak gü içerisinde 62 bini aştı.

Kuruluş Osman eleştirisi üzerine ortalık karıştı: Usta oyuncu Serdar Gökhan savunmasını yaptı!

 

Florida'da çoğalan COVID-19 rakamlarından ötürü restoran zincirleri kapılarını bir bir kapatmak mecburiyetinde kalırken, işyerleri sadece ''paket servis'' olarak hizmetini vermeye devam ediyor. Tüm bu gelişmeler yaşanırken restoran zinciri sahibi Nusret Gökçe'nin Miami'de yer alan restoranın ise Korona Virüsü sebebiyle hizmet vermeyi durdurduğuna dair ortaya atılan iddialar gündeme bomba gibi düştü.

O Ses Türkiye'yle temposunu artıracak Ebru Gündeş'e ödenecek miktar herkesi şaşkına uğrattı...

KORONA VİRÜSÜ KRİZİ NUSRET GÖKÇE'Yİ DE VURDU! 2 MİLYON DOLAR...

Diğer taraftan restoranlar zinciri sahibi Nusret Gökçe'nin ABD'de pandemi dönemi nedeniyle işletme sahiplerine ödenen "Maaş Koruma Programı'ndan da (PPP) faydalandığının bilgisine ulaşıldı.

Acun Ilıcalı'dan sezona damga vuran ortaklık: Söz sahibi olacağı futbol takımıyla atağa kalktı!

Miami'de bulunan Nusr-et şubesinin görevlilerinde çıkan Korona Virüsü nedeniyle kapalı olan şubesi adına ABD'nin yardımına başvuran Gökçe'nin 2 milyon dolarlık katkı aldığı ifade edildi.

Bay Yanlış dizisi 2.kez yargı sürecinden geçti: Dava edilen Fox TV için alınan karar duyuruldu!

ABD genelinde işletmelere toplamda 521,4 milyar dolarlık PPP yardımı gerçekleştirildi. Yapılan yardımlar ile pandemi krizinden etkilenen küçük işletmelerin korunması hedeflendi.