TRT1 Diriliş Ertuğrul'la nam salan Engin Altan Düzyatan'dan alkışlanacak jest! Gururlandırdı... - YAZDIR

TRT1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizi projesiyle akıllardan asla silinmeyecek sahnelere imza atan oyuncu Engin Altan Düzyatan, 2 gün önce 41 yaşına girdi. Her ne kadar Kuruluş Osman dizisine gelmesi adına kendisine ısrarla çağrı yapılsa da Barbaros dizisinde rol almaya karar veren Engin Altan Düzyatan, doğum günü vesilesiyle kendisine hediye gönderecek sevenlerine çok özel bir ricada bulundu.

  • GİRİŞ03.08.2020 23:27
  • GÜNCELLEME03.08.2020 23:27

Yayın hayatına giriş yapmasından çok kısa bir zaman sonra ulaştığı izlenme oranlarıyla büyük sükse yakalayan Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, 26 Temmuz tarihinde 41.yaşına adım attı.

ATV ekranlarında ekran macerasına atılan Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosuna girmesi için hayranları her fırsatta çağrıda bulunsa da yeni yayın döneminde Barbaros isimli yapımda rol üstlenecek Engin Altan Düzyatan, doğum günü için Türk Kanser Derneği’nde bir bağış kampanyası başlattı.

TV8 MasterChef Türkiye yarışmacısı diskalifiye mi edilecek? Şef, yarışmacıyı programdan kovdu!

 

TRT1 ekranlarında yayına girecek Barbaros dizisinde Barbaros Hayrettin Paşa karakteriyle seyircisinin karşısına geçmeye hazırlanan Engin Altan Düzyatan, sosyal medya hesabı platformu üzerinden şu sözlerle yer verdi: "Bu sene doğum günüm için Türk Kanser Derneği’nde bir bağış kampanyası açtım. Bana gelecek hediyeler yerine, sevenlerimden ve yakınlarımdan, kanser tedavisi gören ve desteğe ihtiyaç duyan hastalara umut olmalarını istiyorum. Kampanya, doğum günü tarihim olan 26 Temmuz'a kadar açık kalacak. Kampanya linkine profilimden ulaşabilirsiniz. Bağışta bulunan herkese şimdiden destekleri için çok teşekkür ediyorum. Hepinize sevgilerimle..."

Ali Sunal ses getiren tartışma olayına son noktayı koydu! 'Berkay'la bir kavga olayı varmış...'

Survivor yarışmacısı Mert Öcal'dan korkutan açıklama: ''Dikiş atıldı, biraz da morluk var...''

ENGİN ALTAN DÜZYATAN, KURULUŞ OSMAN YERİNE BARBAROS DİZİSİNDE OYNAYACAK!

Yeni sezonda dört gözle Kuruluş Osman dizi projesinde gelmesi beklenen fakat yaptığı seçim doğrultusunda artık rol almayacağı netleşen Engin Altan Düzyatan'ın TRT1 kanalında yayın hayatına merhaba diyecek Barboros dizisinde oynayacağı kesinliğe kavuştu. İşte Sina Koloğlu’nun yazısındaki detaylar:

“TRT için çekilecek ‘Barbaros’ dizisinde Barbaros karakterini Engin Altan Düzyatan oynayacak. Bu kesinleşti. Dizinin kanalda ocak ayında yayında olması planlanıyor. Henüz plato inşaatı başlamadı gelen bilgilere göre. Senaryoyu Ozan Aksungur ve Cüneyt Aysan birlikte yazıyor. Bakalım bizim ‘Barbaros’ nasıl olacak?”