Diriliş Ertuğrul'dan Doğduğun Ev Kaderindir dizisine damga vuran transfer: Dengeler değişecek! - YAZDIR

Serüveni sona ermiş olmasına rağmen halen tekrar bölümleri izlenmeye devam eden Diriliş Ertuğrul oyuncusu TV8 kanalının dizi projesine dahil oldu. Namını sınır ötesine salan Diriliş Ertuğrul yapımında oyunculuk hünerlerini sergileme fırsatı bulan Engin Öztürk, TV8'de geçtiğimiz sezon yayın macerasına atılan Doğduğun Ev Kaderindir ekibine eklendi.

  • GİRİŞ11.10.2020 22:44
  • GÜNCELLEME11.10.2020 22:44

Yaz sezonunun kapanmış olmasıyla beraber yeni yayın dönemi için sıkı bir hazırlık yapan televizyon dizileri de ekrana dönüş yapmaya başlarken Diriliş Ertuğrul projesiyle geniş çapta tanınırlık kazanan Engin Öztürk'ten müjdeli haber geldi. Oyunculuk kariyeri boyunca başarılı sonuçlar elde etmiş dizilerde boy göstermesi ve dikkatleri üzerine çeken performansı sayesinde ekranların aranan yüzü haline gelen Diriliş Ertuğrul oyuncusu Engin Öztürk, TV8 dizisine katılacak.

 

 

TV8 ekranlarında yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın üstlendiği, senaristliğinde ise Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı, Seray Şahiner, Defne Gürsoy ve Doruk Erengül'ün yer aldığı OGM Pictures imzasıyla yayına giren Doğduğun Ev Kaderindir hanesine eklendiğinin bilgisine ulaşıldı.

Diriliş Ertuğrul projesinde Günalp Bey rolüyle iddialı bir çıkış yakalamasının yanı sıra bir dönemin yüksek izlenme oranlarıyla göze çarpan Muhteşem Yüzyıl yapımında da Şehzade Selim rolünün hakkını veren Engin Öztürk, Doğduğun EV Kaderindir ile kameralar karşısına geçmeye hazırlanıyor.

 

 

İbrahim Çelikkol (Mehdi) ve Demet Özdemir (Zeynep)'in başrollerinde bulunduğu ve ilk bölümü 25 Aralık 2019 tarihinde TV8 kanalında gösterime giren Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde farklı bir soluk getirmeye hazırlanan Diriliş Ertuğrul oyuncusu Engin Öztürk'ün hangi rolü oynayacağı şimdiden merak konusu olmaya başladı.