İbo Show hangi gün & saat kaçta Star TV'de? İbo Show 1.bölüm ne zaman: Konuklar kim? AÇIKLANDI! - YAZDIR

9 yıl boyunca televizyon ekranlarından uzakta kalan usta sanatçı İbrahim Tatlıses, seyircisiyle yeniden bulaşmak için geri sayıma başladı. Bir dönemin en çok izlenen eğlence programlarından İbo Show, sürpriz konuklar eşliğinde yayın hayatına kaldığı yerden giriş yapmaya hazırlanıyor.

  • GİRİŞ13.11.2020 13:20
  • GÜNCELLEME13.11.2020 13:20

Televizyonda ilk defa 19 Kasım 1993 tarihinde ekran macerasına başlangıç yapan ve sanat camiasının efsane ismi İbrahim Tatlıses'in sunuculuk koltuğunda oturduğu İbo Show, yeni bölümleriyle sayılı günler sonra sevenlerini ağırlayacak. 2011 senesinde de talihsiz bir saldırı girişimine maruz kalan usta türkücü İbrahim Tatlıses, uzun bir müddet süresince tedavi altında tutulması nedeniyle sunuculuğunu üstlendiği İbo Show programı da final yaparak yayın hayatını noktalamak durumunda kalmıştı. Verdiği yaşam mücadelesi sonrası zorlu günleri geride bırakarak eski sağlığına yeniden kavuşan İbrahim Tatlıses, 9 yıl sonra ilk kez program yapacak olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşamaya başladı.

Kurtlar Vadisi’yle nam salan Nefise Karatay'ın yankı uyandıran dizisi ortalığı kasıp kavuracak!

 

İbo Show isimli talk-show programında provalar tüm hızıyla başlarken, İbrahim Tatlıses'in konuk olarak ağırlayacağı ilk isimler de netlik kazandı. TV100'ün haberine göre; aralarında Tarkan ve Sezen Aksu'nun da olduğu dev isimleri davet etmek isteyen Tatlıses'in İbo Show'un açılışını Kutsi, Deniz Seki, Sibel Can, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş'la beraber yapacağının bilgisine ulaşıldı. Normal şartlar altında 31 Ekim Cumartesi tarihi itibariyle yayın hayatına başlaması beklenen İbo Show, İzmir'de 6,6 şiddetinde vuku bulan ve birçok sayıda ölü ve yaralı vatandaşın olduğu tespit edilen deprem nedeniyle ileri bir tarihi ertelenmişti. Fakat Star TV kanadından gelen en son açıklamalar doğrultusunda kesin yayın tarihi ilan edilerek 14 Kasım Cumartesi tarihinde ekrana geleceği belirtildi.

9 yıl aranın ardından tekrardan televizyon ekranlarına dönmenin gururunu yaşayan Tatlıses, geçtiğimiz günlerde programın tanıtım fragmanı çekimlerini gerçekleştirmek üzere kamera karşısındaki yerini aldı. İmparator ilk fragmanda, "Çok özledim be" şeklinde ifadelere yer vererek tüm dikkatleri üzerine çekti.