Savaşçı projesinin ekran defteri kapandı mı? O isimden dizinin geleceğine dair önemli AÇIKLAMA! - YAZDIR

Toplamda dört sezondur tutkunlarını unutulmayacak sahneleriyle ağırlayan Savaşçı dizi projesinin yayın gününde ekrana gelmemesi final iddialarını da beraberinde getirdi. Pazar günü yeni bölümüyle yayına girmesi beklenen Savaşçı yapımının akış içerisinde bulunmaması seyircisini endişelendirirken, başrol oyuncusu dizinin bitip bitmediğine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

  • GİRİŞ19.10.2020 16:44
  • GÜNCELLEME19.10.2020 16:44

Soluk soluğa takip edilen savaş sahnelerindeki başarısı izlenme oranlarına da önemli ölçüde yansıyan ve uzun soluklu dizi projeleri arasına adını altın harflerle yazdıran Savaşçı dizisinin final yaptığı iddiası medya gündemine oturdu. 18 Ekim Pazar tarihli yayın akışına bakıldığında kendi gününde Fox TV ekranında takipçilerinin huzuruna geçmesi beklenen Savaşçı yapımının yerine Öğretmen dizisinin yayınlanması herkesi kaygılandırdı. Bilhassa sosyal medya platformunda dizinin gerilemeye başlayan reytingleri sebebiyle seyircisine veda edeceği yönündeki söylentiler çığ gibi büyümeye başlarken, dizinin oyuncusu Berk Oktay merak edilenlere çok geçmeden yanıt verdi. 

 

Yapımcı kanadından final yaparak yayın hayatına bitireceğine ilişkin iddialar karşısında herhangi bir açıklama gelmezken, dizide Kaan Bozok rolünü üstlenen Berk Oktay kayda değer açıklamalar gerçekleştirdi. Oktay, "İzleyicilerimizden gelen yoğun, haklı sorular üzerine bizlere 99 bölüm boyunca zirvede tutan seyircimize saygımdan dolayı bir açıklama yapma gereği duydum. Savaşçı adlı dizimiz biz oyuncuların da boyunu aşan bazı durumlardan dolayı bir belirsizlik sürecinde. Kendi adıma ve tüm oyuncu arkadaşlarım adına her birimizin elimizi koyduğumuzu ve sizlerle dizimizi buluşturmak için bizlerinde sabırsızlandığını söylemek isterim. Verdiğiniz destek, sabır ve hoşgörünüz için teşekkür ederim... Saygılar." Şeklinde ifadelere yer vererek seyircisinin kafasında oluşan soru işaretlerini giderdi.

Kuruluş Osman efsanesini yeni projede izleyeceksiniz! Ses getirecek filmine geri sayım başladı