Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen'de efsane döndü! Sihirli Annem'le nostalji rüzgarı esecek - YAZDIR

Büyükten küçüğe geniş yelpazede izleyici kitlesine sahip Sihirli Annem dizi projesi, yeni bölümleriyle Acun Ilıcalı'nın dijital platformunda yayına girecek. Televizyon sektöründe olduğu gibi internet dünyasında da projelerini hayata geçirmeyi planlayan Acun Ilıcalı, Sihirli Annem dizisini de bünyesine katmaya hazırlanıyor.

  • GİRİŞ09.11.2020 10:19
  • GÜNCELLEME09.11.2020 10:19

Televizyon ekranlarında dizi severleri ağırladığı yayın hayatı süresince yüksek izlenme oranlarıyla göze çarpan ve her yaştan kitlenin ilgisini çeken sahneleriyle uzun bir zaman macerasına devam eden Sihirli Annem dizisiyle ilgili müjdeli haber geldi. Geçtiğimiz haftalarda Exxen adı altında yepyeni bir dijital platform oluşturduğunun gelişmesini aktaran ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, tekrar bölümleri dahi halen izlenmeye devam eden Sihirli Annem dizisini yeni bölümleriyle yayına almaya hazırlanıyor.

Şu an için itinayla sürdürülen hazırlık aşamasında olan Exxen platformuna Sihirli Annem dizi projesini de dahil etmeye hazırlanan Acun Ilıcalı'nın hamlesi seyircisini şimdiden heyecanlandırırken, yeni bölümlerinde rol üstlenecek oyuncuların seçim süreci de başladı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın kulis bilgisine göre, yıllar sonra tekrardan ekrana dönüş yapacak olan Sihirli Annem yapımı için 2 oyuncu isimle anlaşma gerçekleştirildi. Süreç Film imzasıyla Acun Ilıcalı'nın Exxen platformunda ekrana taşınacak Sihirli Annem dizisinin yönetmenlik koltuğunda Başak Soysal oturacak. Gamze Özer’in hikayesini kaleme alacağı Sihirli Annem projesinin toplamda 10’ar bölümden 2 sezon şeklinde çekiminin yapıldığı bilgisi gün yüzüne çıktı. Öte yandan daha önce usta oyuncu Nevra Serezli’nin oynadığı Dudu karakterini bu kez Nergis Kumsabar devralacağı öğrenildi.

Kurtlar Vadisi'nin devi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yapımında mı kameralar karşısına geçecek?