Leyla ile Mecnun dizisinin efsanesi Ali Atay ekranlara geri dönüyor! - YAZDIR

TRT 1'de yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisiyle yıldızı parlayan başarılı oyuncu ve yönetmen Ali Atay "Son Yaz" dizisiyle ekranlara geri dönüyor.

  • GİRİŞ18.11.2020 10:24
  • GÜNCELLEME18.11.2020 12:06

Yapımını O3 Medya, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Burak Arlıel’in oturduğu ve senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur’ın kaleme aldığı “Son Yaz” dizisiyle ekranlara dönecek Ali Atay hayranlarını heyecanlandırdı.

 

 

SON YAZ DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Dizinin başrollerini Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan paylaşırken onlara Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Avcı, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler ve Cengiz Okuyucu gibi birbirinden başarılı isimler eşlik edecek.

 

 

SON YAZ DİZİSİNİN KONUSU

"İdealist Savcı Selim Kara (Ali Atay) ile suç dünyası içinde büyümüş havai bir genç olan Akgün’ün (Alperen Duymaz) yolları beklenmedik bir şekilde kesişir.

Savcı Selim; tehlikeli ve sorunlu olduğu kadar duygusal bir genç olan Akgün’ü, ailesinin yanına, Çeşme Adalet Sitesi’ne getirmek zorunda kalır. Bir yanda ellerinden kayıp giden evliliği ve ailesi, diğer yanda hayatını korumaya söz verdiği baş belası olan Akgün… Ege’de bir yaz daha bitmektedir ama aslında Selim, Akgün ve çevresindekiler için, her şeyin alabora olacağı fırtınadan önceki “Son Yaz”dır biten."