Kırmızı Oda yapımında küplere bindiren sahne! O ağır harekete öfkelenmemek elde değil dedirtti - YAZDIR

TV8'de psikiyatr kliniğine başvuran hastaların her birinin acıklı yaşam öyküsüyle ekran başındaki seyircileri etkisi altına alan Kırmızı Oda'da bu hafta bir kez daha duygu yoğunluğu yaşandı. Kırmızı Oda'ya giden hastanın yaşayan bir ölü gibi olduğunun özellikle altını çizmesi ve çocukluk çağında zorla evlendirildiği babası yaşındaki adamın kendisini eve hapsettiğini anlattığı hikayesi izleyenleri en derinden üzdü.

  • GİRİŞ27.11.2020 01:52
  • GÜNCELLEME27.11.2020 01:52

TV8 ekranlarında her hafta elde ettiği rekor reyting rakamlarıyla birincilik tahtına yerleşen Kırmızı Oda dizi projesinin oyuncu kadrosunda yer alan Semra Keçik'in oynadığı Selvi karakterinin henüz gençliğinin baharındayken çektiği eziyetler vurucu bir şekilde gözler önüne serildi. Cahilce tutumlar sergileyen babasının aldığı acımasıca kararla kendisinden yaşça büyük bir adamla çocukluk döneminde razı gelmeden nikahlandırılan Selvi'nin yaşadığı haddi hesabı olmayan elem ve ızdırabı görenler gözyaşlarına hakim olamadı.

Evine misafir olarak gelerek kendisiyle arkadaşlık bağı kurmayı ve yaşama dair güzellikleri beraber paylaşmayı istediği kadının samimi davranışları karşısında içi içine sığmayarak yüreğinde umut ışığı doğan Selvi'nin aradan çok geçmeden hevesi kursağında bırakıldı. 

TV8 O Ses Türkiye programı yarışmacısından üzücü haber! Ameliyathaneye alındı...

 

Kuruluş Osman'ın beğenilen ismi Seray Kaya'dan çok konuşulacak itiraf! Her şeyi tek tek anlattı

Selvi'nin kocası evine misafirin geldiğini görür görmez akıllara durgunluk veren bir hamlede bulunarak onun bir çırpıda hayallerini suya düşürüp attığı tokadın şiddetiyle bayıltması seyircisine isyan bayraklarını çektirdi. İnsanlıktan zerre kadar nasibini almayan kocasının o günden sonra evin kapısını kilitleyip artık hiçbir yere çıkmamasına müsaade etmeyerek yıllarca dört duvar arasına hapsetmesi sosyal medyanın gündemine yerleşti.