MasterChef Türkiye'den elenen Uğur Yılmaz Deniz'e linç bombardımanı! Böyle olacağı umulmazdı... - YAZDIR

Acun Ilıcalı'nın resmi açıklamasıyla terbiye kurallarına aykırı şekilde gönderilerde bulunduğu tespit edilen Uğur Yılmaz Deniz'in MasterChef Türkiye'deki kariyerine son verilmesinin ardından bomba detaylar ortaya çıktı. Sosyal medya platformundaki kullanıcılar tafafından, küfür ve hakaret içerikli paylaşımlara yer veren Uğur Yılmaz Deniz için tepkiler çığ gibi büyümeye başlarken yarışmacılar kendisini takipten çıktı.

  • GİRİŞ30.11.2020 00:39
  • GÜNCELLEME30.11.2020 00:39

2020 MasterChef Türkiye yarışma programının ana kadrosunda mücadele eden Uğur Yılmaz Deniz'in, kişisel sosyal medya hesabında geçmiş yıllarda Fenerbahçe, Aziz Yıldırım, Ali Koç ve kadınlara yönelik çirkin gönderiler gerçekleştirdiğinin saptanması üzerine kovulma kararı verildi. Acun Ilıcalı, Uğur Yılmaz Deniz'in kullandığı aşağılayıcı ifadeleri affetmeyerek MasterChef Türkiye'deki serüvenini noktaladığını açıklamasıyla beraber izleyiciler isyan bayraklarını kaldırarak sert sözlerle tepkisini açıkça ortaya koydu.

MasterChef Türkiye'de ayrılık çanları çalıyor! Dikkat çeken veda açıklaması: Yolun sonuna geldi

TV8 ekranlarında yayına giren MasterChef Türkiye mutfağında rekabet eden Uğur Yılmaz Deniz'in küfür ve hakaret içerikli tweetleri medya gündemine bomba gibi düşüp ortalığı çalkalarken, dikkat çeken detaylardan bir tanesi de yarışmacı arkadaşlarının sosyal medya hesaplarından kendisini takipten çıkması oldu. 

MasterChef Türkiye'yle tanınan Uğur Yılmaz Deniz, TV8'de olmayacak! Acun Ilıcalı tavrını koydu

MasterChef Türkiye ifşacısının yaptıkları yanına kar kalmadı! Acun Ilıcalı sorunu kökten çözdü

Tüm bunların yanı sıra tepkilerin odağına yerleşerek MasterChef Türkiye'den diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz'in bu olaydan sonra sosyal medya hesaplarında ciddi ölçüde takipçi kaybı yaşadığı da ortaya çıktı. Diğer taraftan ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'nın duyurusunun akabinde eleştirilerin ardı arkası kesilmezken Uğur Yılmaz Deniz'in sayfasındaki yorum bölümünü kapattığı da göze çarptı.