Diriliş Ertuğrul'la simgeleşen Engin Altan'ın başını ağrıtacak olay! 1 milyon dolar kaybetti... - YAZDIR

Geniş bir coğrafya üzerinde yaşayan birbirinden farklı milletlerin de ilgi odağına yerleşen Diriliş Ertuğrul oyuncusu Engin Altan Düzyatan'ı sıkıntıya sokacak bir olay meydana geldi. Pakistan'da azımsanamayacak kadar fazla hayran kitlesine erişen ve bu ülkeden sıklıkla reklam tekliflerini değerlendiren Engin Altan Düzyatan'ın anlaştığı kişinin dolandırıcılık suçundan tutuklanmasıyla yüklü miktarda parayı kaybetti.

  • GİRİŞ14.01.2021 12:34
  • GÜNCELLEME15.01.2021 12:23

Şimdilerde zamanının büyük çoğunluğunu tempolu bir şekilde Barbaros dizisinin çekim işleriyle değerlendiren Engin Altan Düzyatan'ın ikinci defa keyfini kaçıracak bir gelişme yaşandı. Gerek Pakistan halkının gerekse o toplumda bulunan şirketler ve üst düzey yetkililerin rağbet gösterdiği Diriliş Ertuğrul oyuncusu Engin Altan Düzyatan, başına glen talihsiz olay yüzünden milyonlarca lirayı elden çıkarmak durumunda kalacak. 

Mucize Doktor'da ummadık ayrılık! Fox TV'de verilen karar şaşkına çevirdi: Hüzünlendiren veda..

 

Medya gündeminde konuşulan iddialar çerçevesinde Diriliş Ertuğrul'un efsaneleşmiş ismi Engin Altan Düzyatan, Mian Kasfih Zameer'in reklam kampanyası anlaşmasını kabuk ederek 1 milyon dolara el sıkışmıştı. Dünya'dan Kerim Ülker'in haberine göre; Oyunculuk başarısını sınır ötesine taşıyan Engin Altan Düzyatan, Pakistanlı işadamı Mian Kashif Zameer'le geçen yıl Aralık ayında giyim markası için reklam sözleşmesi imzalamıştı. Söz konusu Pakistanlı işadamı geçtiğimiz hafta dolandırıcılık suçu işlediği gerekçesiyle gözaltına alınarak tutuklanması Diriliş Ertuğrul oyuncusu Engin Altan Düzyatan'ı maddi açıdan ciddi zarara uğrattı.

Gönül Dağı 12.bölüm fragmanı: Kabul mu red mi? İki dudağının arasından çıkacak laf belirleyecek

ENGİN ALTAN DÜZYATAN 7.5 MİLYON LİRAYI GERİ VERECEK!

İkinci kez umduğumu bulamayan Engin Altan Düzyatan, yaşanan olayların üzerine kabul ettiği anlaşmadan çekilme kararı alarak, gerçekleştirmeyi plandığı Pakistan ziyaretini iptal etti. Adli suç vakasından ötürü mecburen projesini sonlandırma yoluna giden yetenekli oyuncu, peşin olarak aldığı 1 milyon dolar yani yaklaşık 7.5 milyon lirayı da iade etmesi bekleniyor.

Kırmızı Oda 20.bölüm fragmanı: İntihara mı kalkışacak? Kafaları allak bullak eden konuşma!

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI UYARMIŞTI!

Diriliş Ertuğrul oyuncusu Engin Altan Düzyatan daha önce de Blue World City'le anlaşma yapmıştı. Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı, Blue World City’nin Pakistan’da yasadışı yollarla faaliyet gösterdiğini ve Rawalpindi Eyaleti Kalkınma Otoritesi’nin (Rawalpindi Development Authority) halihazırda buna karşı yasal işlem başlattığını tespit ederek Engin Altan Düzyatan’a bilgilendirmede bulunmuştu. Sevilen oyuncu Bakanlığın bu bilgilendirmesini dikkate alarak anlaşmadan çekilmişti.