Gönül Dağı 14.bölüm fragmanı: Sadakatinden taviz vermemeye yeminli! Yolundan asla dönmeyecek... - YAZDIR

Gönül Dağı 13.son bölümde; Hassas noktasından yaralanarak şansı yaver gitmeyen Sefer, bitip tükenmeyen sevdasını yüreğinin derinliklerine gömmek mecburiyetinde kaldı. Gönül Dağı son bölümde; Taner'in umut ettiklerine tez vakitte kavuşabilmesi için elini taşın altına koyan Dilek'in ders niteliğinde fedakarlık örneği sergilemesi seyircisinden tam not aldı. Hüzün rüzgarları estiren Gönül Dağı 14.bölüm fragmanı çıktı mı?

  • GİRİŞ29.01.2021 09:32
  • GÜNCELLEME29.01.2021 15:46

TRT1'in öve öve bitirilemeyen benzersiz yapımı Gönül Dağı son bölümde; Sefer, sabırla bekleyişin sonucunda tam da vuslata erecekken Fikret'in hiç hesapta olmayan dönüşü yüzünden hevesini kursağında kalıp paramparça olmuştur. Gönül Dağı son bölümde; Fikret, tıpkı eski günlerdeki gibi aile olabilmenin umuduyla Zahide'den kendisine tekrardan imkan tanımasını arzu ederken, dünyası başına yıkılarak yaşadıklarının etkisinden çıkamayan Sefer ise önemli bir imtihandan geçmektedir. Duygularını iliklerine kadar hisseden Ramazan, bunca zaman paylaşamadıkları her ne varsa hepsini telafi edeceklerinin sözünü Asuman'a vererek sevgisinin her koşulda ilelebet süreceği itirafını yapmasının ardından Gönül Dağı 14.bölüm fragmanı bekleniyor. 

Kırmızı Oda'da yılın transferi gerçekleşti! TV8 Kırmızı Oda'nın Sadi'si Erkan Petekkaya kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova 82.bölüm fragmanı? Düğümler çözüldü! Sır perdesi ardına kadar aralanıyor

SNK Mühendislik tarafından karşılarına kaçırılmayacak bir fırsat sunulan Taner, sunum gerçekleştirmesi için çağrılırken hazırlık sürecini en iyi şekilde tamamlayabilmeleri adına imdadına fedakarlıktan asla ödün vermeyen Dilek'in yetişmesinin akabinde Gönül Dağı 14.bölüm fragmanı verildi mi? Sivil Havacılık Bölgesi'ne yapacakları sunumdan başarılı bir sonuç elde edebilmeleri için Dilek, gönlünden söküp atmadığı Taner'in hayallerine adım adım ulaşmasına vesile olurken diğer taraftan Asuman'ın Ramazan'la ilişkisinden haberdar olan annesinin radikal bir karar alarak ikisini birbirinden koparmaya çalışması sahne oldu.

Ramo'da yılın transferi gerçekleşti! Kurtlar Vadisi'nin unutulmazı ortalığı tozu dumana katacak

GÖNÜL DAĞI 14.BÖLÜM FRAGMANI YAYINA GİRDİ!

Yapımcılığını Ferhat Eşsiz’in üstlendiği, yönetmenlik koltuğunda Yahya Samancı’nın oturduğu, başrollerini Gülsim Ali İlhan ve Berk Atan’ın paylaştığı  "Bozkırda Bir Anadolu Masalı"nı konu olarak işleyen Gönül Dağı 14.bölüm fragmanı ekrana geldi...

GÖNÜL DAĞI'NDA SEFER KÖTÜ HABERLE SARSILIYOR!

Sihirli Annem'le ismini duyuran oyunculardan şaşırtıcı açıklama! Acun Ilıcalı başrol vermemişti

GÖNÜL DAĞI 14.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Birbirinden başarılı ve yetenekli oyuncu kadrosunda Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün isimlerinin bulunduğu Gönül Dağı 14.bölümüyle 30 Ocak Cumartesi tarihinde saat 20:00’da TRT1 kanalında seyircisini ağırlayacak.

Mucize Doktor 47.bölüm fragmanı Fena gözdağı veriyor! Vurucu sözleriyle işte böyle meydan okudu