Üç ayların müjdecisi Regaip Kandili Kanal 7'de ihya ediliyor - YAZDIR

Regaip Kandili Özel programı, Eyüp Sultan Camii’nden canlı yayınla 18 Şubat Perşembe günü 21:15’te Kanal 7 ekranlarında…

  • GİRİŞ17.02.2021 08:58
  • GÜNCELLEME17.02.2021 08:58

Müslümanların heyecanla beklediği üç ayların müjdecisi Regaip Kandili bu yıl Eyüp Sultan Camii’nden gerçekleşecek olan çok özel programla Kanal 7 ekranlarında ihya edilecek. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın duahanlığını üstleneceği gecede Kur’an-ı Kerim tilavetleri, ilahiler ve çok özel dualarla gecenin maneviyatı izleyiciye aktarılacak.

Üç ayların başladığını müjdeleyen Regaip Kandili, Eyyüb El-Ensari’nin türbesinin yer aldığı Eyüp Sultan Camii’nden çok özel bir programla Kanal 7’de karşılanacak. Necmettin Nursaçan’ın duahanlığını yapacağı programda Covid-19 önlemleri sebebiyle mübarek gecelerde camilerden mahrum kalan Müslümanlara ev ortamında gecenin manevi atmosferi yaşatılacak. Programın açılış konuşmasını ve duahanlığını ekranların sevilen ismi Necmettin Nursaçan yapacak. Programda ayrıca Mustafa Mesten, Adem Karabey, Hasan Tok, Fatih Kaya ve Sefa Taşkesenlioğlu okuyacakları Kur’an-ı Kerim tilavetleri ve kalplere huzur veren ilahileriyle gecenin nurunu ekrana yansıtacak.

Dua kapılarının açık olduğu bu özel gecede eller semaya Necmettin Nursaçan’ın dualarıyla açılacak, geceye özel ibadetler canlı yayında anlatılacak.

Regaip Kandili Özel programı, Eyüp Sultan Camii’nden canlı yayınla 18 Şubat Perşembe günü 21:15’te Kanal 7 ekranlarında…