Bir Zamanlar Çukurova 87.bölüm fragmanı 'Bu kadar da olmaz' dedirtti! Sınırlarını fena zorluyor - YAZDIR

Bir Zamanlar Çukurova 86.son bölümde; Adnan'ın karanlık tarafını ve arkasından çevirdiği gizli işleri mektup aracılığıyla öğrenen Sevda, yaşadığı hüsranla içi içini kemirmektedir. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde Ümit'le gözlerden uzak seyahate çıkan Demir, Züleyha ile evliliğine dair çarpıcı itiraflarda bulunarak ilişkisini sonlandırmayı kafasına koyduğunu açıkladı. Bir Zamanlar Çukurova 87.bölüm fragmanı çıktı mı?

  • GİRİŞ10.03.2021 23:22
  • GÜNCELLEME10.03.2021 23:22

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; Fikret'in şimdiye kadar kendisinden sakladığı gerçekleri ağzından duymasıyla hayretler içerisinde kalan Fekeli, bir yandan onun yaşadığı acı dolu hatıralar yüzünden üzüntüye kapılırken diğer yandan da öc alma duygusuyla yapabileceklerini bir nebze de olsa tahmin edebildiği için endişe duymaktadır. Bir Zamanlar Çukurova 86.son bölümde; Demir'in burnundan fitil fitil getirerek cehennem azabı çektirmek için aşamalı olarak gerçekleştireceği planını hız kesmeden uygulayarak tekrardan mektup bırakmasıyla onun sinirden küplere binmesine zemin hazırlar.

Uyanış Büyük Selçuklu 25.bölüm fragmanı: Kötülük tohumunu meydana saçıyor! Dallanıp budaklandı

 

Kırmızı Oda 28.bölüm fragmanı var mı? 'Mazlumun tasası eksilmiyor!' Tuttuğu dal elinde kalıyor

Mektubun içerisinde Adnan'ın aslında zannettiği kadar masum olmadığı hakikatiyle yüzleşmesinin yanı sıra ortada bıraktığı gayrimeşru evladının intikam yüklü sözleri karşısında hayal kırıklığına uğrarken, taşları yerine oturtmaya kararlı olan Züleyha ise Sevda ile işin peşini bırakmayarak ayrıntılı bir şekilde Adnan'ın geçmişini araştırmaya koyulmasının ardından Bir Zamanlar Çukurova 87.bölüm fragmanı bekleniyor. Herkesten gizledikleri ilişkisinin gidişatından memnun olmayan Ümit, Demir'i karşısına alarak kendisine karşı mesuliyet duymamasını ve onun bir yuvası olması nedeniyle gerektiğinde aradan çekilebileceğini dile getirirken, sözlerinin tesirinde kalan Demir ise hayatına dair radikal karara imza atarak Züleyha ile evliliğine noktayı koyacağının açıklamasının akabinde Bir Zamanlar Çukurova 87.bölüm fragmanı yayında mı?

Masumlar Apartmanı 25.bölüm fragmanı ''Aklının ucuna gelmezdi!'' Hayallerine gölge düşürüyor...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 87.BÖLÜM FRAGMANI YAYINA GİRDİ!

Zengin oyuncu kadrosunda Murat Ünalmış, Furkan Palalı, Nazan Kesal, Hilal Altınbilek, Melike İpek Yalova, Kerem Alışık, Esra Dermancıoğlu,  Şirin Öten, Bülent Polat, Alayça Öztürk, Mehmet Polat, Sibel Taşçıoğlu, Aras Şenol, Turgay Aydın, Selin Yeninci,Serpil Tamur, Polen Emre ve Selin Genç isimlerinin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova 87.bölüm fragmanı ekrana geldi...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'DA ŞOKE EDEN SAHNE!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 185.bölüm fragmanı ''Kırk tarakta bezi olanların ipini kesiyor!'

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 87.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yapımcığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği ve yönetmenlik koltuğunda ise Murat Saraçoğlu’nun oturduğu Tims&B Productions imzasıyla her hafta yüksek izlenme oranlarıyla göze çarpan Bir Zamanlar Çukurova 87.bölümüyle 11 Mart Perşembe tarihinde saat 20:00’da ATV ekranlarında sürprizlerin bir an dahi eksik olmayacağı sahneleriyle tutkunlarına bambaşka bir dizi deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Uyanış Büyük Selçuklu 24.bölüm fragmanı ''Kurt gibi avını gözüne kestiriyor!'' Zehrini akıtacak