Kuruluş Osman resmen bir ilke imza attı! Dizi tarihine geçti: Tebrikler peş peşe dizildi - YAZDIR

Her geçen gün başarı düzeyinde ciddi gelişim kat eden Kuruluş Osman, sadece ülkemizle sınırlı kalmayıp dünyanın çeşitli ülkelerinde rağbet gören bir proje olma özelliği gösteriyor. Birbirinden iddialı sahneleriyle izleyici kitlesinin ekranın başından bir an dahi ayrılmaksızın takip ettiği Kuruluş Osman, Afrika'da yer alan Tunus bölgesinde yayın serüvenine başlangıç yapmaya hazırlanıyor.

  • GİRİŞ10.03.2021 23:01
  • GÜNCELLEME12.03.2021 10:39

Sıkı bir çalışma temposunda ilerleyerek emeklerinin karşılığını her hafta aralıksız görmeye devam eden Kuruluş Osman dizisi geniş coğrafyada yaşayan milletlerin de ilgi odağı haline gelmeye başladı. Ülkemizde göz dolduran performansının yanı sıra şimdiye dek dünyanın çeşitli ülkesine satılan Kuruluş Osman dizisi, yayına girdiği ülkelerde yakaladığı reyting oranlarıyla başarısını taçlandırıyor. 

Kuruluş Osman 50.bölüm fragmanı: Kurtlar sofrası kuruluyor! Etrafını çepeçevre kuşatacak

Gerek uluslararası televizyonlar gerekse uluslararası platformlar sayesinde birbirinden farklı toplumların da büyük bir keyifle takip ettiği yapımlar arasına yerleşen Kuruluş Osman, yayına girdiği ülke sayısını da gün geçtikçe genişletmeye başladı.

Masumlar Apartmanı 26.bölüm fragmanı Skandal zinciri kuruluyor! Yaptığıyla ipin ucunu kaçırıyor

Namını sınır ötesine taşıyan Kuruluş Osman dizisinin, bu sefer de Afrika ülkesinde bulunan Tunus'ta yayın macerasına giriş yapacağının bilgisine ulaşıldı.

Tunus’un en önemli kanalı Nessma TV’de seyircisinin karşısına geçmeye hazırlanan Kuruluş Osman dizisi, Ramazan ayı itibariyle ekrandaki yerini alarak hafızalarda kalıcı bir iz bırakan dakikalar yaşatacak.

Tunus’ta gerçekleştireceği yayın ile birlikte toplamda 32 ülkede izleyenleri ağırlayacak olan Kuruluş Osman dizisi, Youtube platformu aracılığıyla paylaşılan bölümlerinden elde ettiği tıklanma sayılarıyla rakiplerini imrendirecek rekora koşuyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186.bölüm fragmanı Ölümü gösterip sıtmaya razı etti! Canına okudu