Fox TV'nin Mucize Doktor yapımında tahmin edilmeyen veda! Ayrılık haberini duymayan kalmadı - YAZDIR

Reytinglerde hedefledikleri başarı düzeyine gelemeyen Mucize Doktor'da ayrılıklara bir yenisi daha eklendi. Ekranların usta ismi Reha Özcan'ın kadrodan çıkmasıyla gündemden uzun süre düşmeyen Mucize Doktor'da umulmadık gelişme yaşandı. Mucize Doktor'dan kendi isteğiyle ara vermek isteyen Fırat Altunmeşe'nin veda etme nedeni izleyenleri epey şaşırttı.

  • GİRİŞ13.04.2021 19:23
  • GÜNCELLEME13.04.2021 19:23

Her hafta birbirinden farklı olaylar eşliğinde tutkunlarının ilgi seviyesini yüksek tutmaya çalışan Mucize Doktor'da hesaba katılmadık bir ayrılık hadisesi duyuruldu. Bilindiği üzere ekranların sevilen siması Reha Özcan'ın senaryo gereği Mucize Doktor ailesinden silinmesi medya gündemini çalkalamıştı.

Gönül Dağı'nın revaçta isminden üzüntüye uğratan haber! Başına gelen olay herkesi telaşlandırdı

Diziyi yakın mercek altına alanlar Reha Özcan'ın gitmesinin halen kabullenememişken üstüne yeni bir ayrılık haberinin daha gelmesi soğuk duş etkisi bıraktı. Mucize Doktor'da sempatik tavırları ve kendine has karakteriyle izleyenlerin beğenisini kazanan Fırat Altunmeşe veda kararı aldı.

Kuruluş Osman 53.bölüm fragmanı İki eli kanda da olsa gazabından kurtulması mümkün değil! (ATV)

Mucize Doktor'dan Ayrılma Nedeni Herkesi Şaşkına Uğrattı...

Mucize Doktor dizisinin başlangıç tarihinden itibaren üstlendiği Demir karakteriyle geniş kitleler tarafından tanınırlık kazanan Fırat Altunmeşe'nin ayrılma sebebi hayrete düşürdü. Kovid-19 vakalarının büyük ölçüde artış göstermesiyle birlikte panik atak yaşamaya başlayan ünlü oyuncu Fırat Altunmeşe’nin yapım şirketi ile anlaşıp bir süre çalışmaya ara vermek istediğinin bilgisine ulaşıldı.

Mucize Doktor projesinde coşkulandıran transfer! Sürpriz dönüşü seyircinin sevinç kaynağı oldu