Bir Zamanlar Çukurova 91.bölüm fragmanı: ''Battı balık yan gider!'' Elini korkak alıştırmıyor - YAZDIR

Bir Zamanlar Çukurova 90.son bölümde; Fikret'in sırf öc alma uğrunda masum insanların canını tehlikeye attığı öğrenen Fekeli'nin acı hakikate kalbi daha fazla dayanmadı. Acilen hastaneye yatırılan Fekeli, yaşama sıkı sıkıya tutunarak ölümün kıyısından kıl payı dönmüştür. Demir'le arbedeye girişerek istikbaline gölge düşüren Fikret gizli gerçeği nihayet öğrendi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 91.bölüm fragmanı geldi mi?

  • GİRİŞ07.04.2021 08:36
  • GÜNCELLEME07.04.2021 08:36

Bir Zamanlar Çukurova 91.bölüm fragmanı aratılırken, Adnan'ın annesine kötülüklerin en büyüğünü yaptığına körü körüne inanan Fikret, Demir'le kozlarını paylaşmak için gerekli ortamı oluşturur. İntikam yolunda her şeyi mübah gören Fikret'in hiçbir kabahati olmayan insanların hayatı için tehdit unsuru olduğunu öğrenen Fekeli beyninden vurulmuşa dönmüştür.

Kırmızı Oda 32.bölüm fragmanı: Gizem dolu hikaye su üstüne çıkıyor! Yeni oyuncu heyecanlandırdı

Bir Zamanlar Çukurova'da son bölümde, duyduklarının dayanılmaz ağırlığını daha fazla taşıyamayan Fekeli, kalbinden rahatsızlanır ve acil müdahale yapılmak üzere hastaneye sevk edilir. Züleyha ise Adnan'la ilgili gerçeği apaçık ortaya çıkarmak ve Demir'in aklını kemiren sorulardan kurtulması için Lütfiye'nin çantasının içerisinde yer alan mektubu çalmak mecburiyetinde kalmıştır. Adnan'ı temize çıkaracak belge Demir'in eline geçerken, inandığı şeyin aslında doğru olmadığını öğrenen Fikret derin üzüntüyle sarsılmıştır. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 91.bölüm fragmanı geldi mi?

Kurtlar Vadisi'yle tufan koparan Musa Uzunlar'dan sürpriz proje! Ekranın tozunu böyle atacak...

Bir Zamanlar Çukurova 91.Bölüm Fragmanı Yayına Girdi!

Zengin oyuncu kadrosunda Murat Ünalmış, Furkan Palalı, Nazan Kesal, Hilal Altınbilek, Melike İpek Yalova, Kerem Alışık, Esra Dermancıoğlu, Şirin Öten, Bülent Polat, Alayça Öztürk, Mehmet Polat, Sibel Taşçıoğlu, Aras Şenol, Turgay Aydın, Selin Yeninci,Serpil Tamur, Polen Emre ve Selin Genç isimlerinin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova 91.bölüm fragmanı ekrana geldi.

Bir Zamanlar Çukurova'da Olay Olan Dövüş Sahnesi!

İbo Show'un dişli rakibi Şarkılar Bizi Söyler'den bomba karar: Yayından kaldırılmasının sebebi!

Bir Zamanlar Çukurova 91.Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Yapımcığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği ve yönetmenlik koltuğunda ise Murat Saraçoğlu’nun oturduğu Tims&B Productions imzasıyla her hafta yüksek izlenme oranlarıyla göze çarpan Bir Zamanlar Çukurova 91.bölümüyle 8 Nisan Perşembe tarihinde saat 20:00’da ATV ekranlarında sürprizlerin bir an dahi eksik olmayacağı sahneleriyle tutkunlarına bambaşka bir dizi deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Ramo'da moralleri bozacak gelişme: Beklenmedik final! Yayın serüvenine artık nokta koyulacak