Teşkilat 6.bölüm fragmanı Emin adımlarla ilerliyorlar! En beklemedikleri yerden fena vuracaklar - YAZDIR

Teşkilat 5.son bölümde; Ele geçirilip işkenceye maruz bırakılan Hulki'yi kurtarma operasyonu soluk soluğa izlendi. Hulki'nin ölümcül beladan sıyrılmasını isteyen ekip, Leyal'ı kaçırma planını devreye geçirdi. Teşkilat'ta Leyal'ın çarpıcı konuşmalarını duyan Fadi, kontrolünü kaybedip deliye dönmüştür. Ölümle burun buruna gelen Ceren, Serdar'ın evlilik teklifiyle şaşkına uğrarken Teşkilat 6.bölüm fragmanı geldi.

  • GİRİŞ07.04.2021 09:00
  • GÜNCELLEME07.04.2021 09:00

Teşkilat 6.bölüm fragmanı aratılırken, Hulki'yi sağ salim kurtarmak için canını dişine takan ekip, Fadi'yi gafil avlayacak planını aktif hale getirdi. Fadi'nin kız arkadaşının Ankara'da bulunduğunu tespit eden ekip, vakit kaybetmeden vurucu operasyonun düğmesine basar. Teşkilat son bölümde birbirinden başarılı çalışmalara imza atan ekip, Leyal'ı kaçırdıktan sonra çekmiş oldukları görüntüyü Fadi'ye ulaştırmıştır. Videolu görüntüde rehin tutulan Leyal'ın, ''Türk istihbaratını aptal yerine koyduğum için çok pişmanım.'' şeklindeki konuşmaları Fadi'yi çileden çıkardı. Yakayı ele veren Ceren, hakkında çıkan infaz emri sonucunda başı büyük derde girerken ummadığı bir hamleyle karşılaşır. Çiçek ve yüzük eşliğinde Serdar'dan zamansız evlenme teklifi alan Ceren neye uğradığını şaşırırken Teşkilat 6.bölüm fragmanı geldi mi?

Gönül Dağı 23.bölüm fragmanı Sevindirici haberle şenlik ortamı oluştu! Görmeye doyamayacaksınız

 

Maraşlı niçin yayına girmeyecek? Maraşlı'dan hayal kırıklığına uğratan haber! Herkesi üzdü...

TEŞKİLAT 6.BÖLÜM FRAGMANI PAYLAŞILDI!

Yapımcılığında Burak Sağyaşar ve Timur Savcı'nın yer aldığı ve yönetmenlik koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın'ın oturduğu TIMS&B Production imzasıyla TRT1 ekranlarında aksiyonun bir an dahi eksik olmadığı olay örgüsüyle reyting fırtınası estiren Teşkilat 6.bölüm fragmanı duyuruldu.

TEŞKİLAT 6.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Çekimleri Ankara ilinde gerçekleştirilen ve Milli İstihbarat Teşkilat (MİT) dünyasının bilinmeyenlerini ve olayların iç yüzünü aydınlatacak Teşkilat dizisi 6.bölümüyle 11 Nisan Pazar tarihinde saat 20:00'da tutkunlarını ağırlayacak. Birbirinden başarılı ve yetenekli oyuncu kadrosunda; Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl’ün yer aldığı Teşkilat dizisine ilişkin en yeni gelişmeleri öğrenmek istiyorsanız bizi takip edin...