Gönül Dağı 23.bölüm fragmanı: 'Büyümüş de küçülmüş!' Söylediğini duyunca kulaklarına inanamadı - YAZDIR

Gönül Dağı 23.bölüm fragmanında izleyenlere sevinç çığlıkları attıracak gelişmeler vuku buldu. Taner'in annesi Halime'nin evliliğe nihayet onay vermesi bozkır topraklarında bayram havası estirdi. Gönül Dağı yeni bölüm fragmanında, kız isteme heyecanı dört bir tarafı sarıp sarmalamaya başlamıştır. Peki, engellerin tek tek ortadan kalkmasıyla Taner ile Dilek'i hangi sürpriz olaylar bekliyor?

  • GİRİŞ09.04.2021 09:09
  • GÜNCELLEME09.04.2021 09:09

Sıklıkla beğeni bombardımanına tutulan Gönül Dağı dizisinde mutluluk rüzgarları esiyor. Gönül Dağı 23.bölüm fragmanında Taner ile Dilek'in kaderini tepeden tırnağa etkileyecek gelişmeler yaşanıyor. Bilindiği üzere son bölümde Taner'in, kıymet verdiği annesine karşı takdire şayan saygı örneği göstermesi yüreklere dokunmuştu. Gönül Dağı yeni bölüm fragmanında ise Halime'nin, oğlunun Dilek ile evliliğine sıcak bakması herkese derin bir nefes aldırmıştır. Bozkır topraklarında kız isteme coşkusu seyircisinin illiklerine kadar işlerken, Taner ve Dilek kendisini tatlı bir koşuşturmacanın içinde bulur. Öte yandan telaş içerisinde davet edilecek isimlerin listesi çıkarılırken birbirinden renkli görüntüler hayranlarını karşıladı.

Teşkilat 6.bölüm fragmanı: ''Bu ülke için ölmek, ruhumuzda var!'' Taşı gediğine koyuyor...

 

Maraşlı niçin yayına girmeyecek? Maraşlı'dan hayal kırıklığına uğratan haber! Herkesi üzdü...

GÖNÜL DAĞI 23.BÖLÜM FRAGMANI PAYLAŞILDI!

Yapımcılığında Ferhat Eşsiz’in yer aldığı, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği, başrollerini Gülsim Ali İlhan ve Berk Atan’ın paylaştığı  "Bozkırda Bir Anadolu Masalı"nı konu olarak işleyen Gönül Dağı 23.bölüm fragmanı duyuruldu. En yeni gelişmeleri yakından öğrenmek istiyorsanız takipte kalmaya devam edin…

Gönül Dağı Yeni Fragmanını İzlemek İçin Tıklayınız...

GÖNÜL DAĞI 23.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Birbirinden başarılı ve yetenekli oyuncu kadrosunda Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün isimlerinin yer alığı Gönül Dağı 23.bölümüyle 10 Nisan Cumartesi tarihinde saat 20:00’da TRT1 kanalında izleyici kitlesinin karşısına heyecan yüklü sahneleriyle geçmeye hazırlanıyor.