Savaşçı'da ortalık hararetlendi! Seyirciyi şaşırtan olay: Söyledikleriyle dikkati üstüne çekti - YAZDIR

Uzun bir süredir yayınlanmamasına rağmen gündemden düşmeyen Savaşçı dizisinde olayların ardı arkası kesilmiyor. Pek çok oyuncunun kadrodan ayrıldığı Savaşçı dizisine sonradan transfer edilen Tamer Karadağlı sessizliğini bozmuştu. Savaşçı'nın yayın tarihinin halen kesinleşmediğini belirten Tamer Karadağlı gönderisini çok geçmeden kaldırmak mecburiyetinde kaldı. Konuya yönelik Fox TV kanalından paylaşım yasağı geldi.

  • GİRİŞ13.04.2021 20:18
  • GÜNCELLEME13.04.2021 20:18

Fox TV'de yenilenen oyuncu kadrosuyla ekrana dönmeye hazırlanan Savaşçı yapımında bir kez daha ortalığı karıştıran gelişme yaşandı. Kadroda yer alan birçok ismin teker teker ayrılmasıyla medya gündemini çalkalayan Savaşçı'nın yeni üyesi Tamer Karadağlı suskunluğunu bozdu. 

TRT1 Barbaroslar oyuncusu Engin Altan’dan şaşırtıcı açıklama! Bu sözleri ilk defa duyacaksınız

Çok uzun müddettir yayın tarihi netlik kazanmayan Savaşçı projesinin oyuncusu Tamer Karadağlı, sosyal platformda çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı. Savaşçı'nın yayın tarihine ilişkin izleyenleri yakından ilgilendirecek ipuçlarını paylaştıktan hemen sonra gönderisini silmesi büyük yankı uyandırdı.

Kuruluş Osman 54.bölüm fragmanı: Perperişan! Kuyruğunu feci kıstırınca yüzünden düşen bin parça

Kriz çığ gibi büyümeye başlarken Tamer Karadağlı, kafaları karıştıran hamlesinin ardından jet açıklamada bulundu. Savaşçı hanesine eklenen Karadağlı, yayınlamış olduğu videolu görüntüde Fox TV'nin paylaşım yasağı uyguladığını dile getirirken sitemli tavrı takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Masumlar Apartmanı 29.bölüm fragmanı Anormallik kol geziyor! Facianın hepsi peş peşe diziliyor

Tamer Karadağlı sildiği gönderisine dair: "FOX müjdeyi kendisi vermek istemiş. Farkındaysanız hiçbir arkadaşımız da paylaşım yapamıyor çünkü yasak. Çekimlere devam ediyoruz ama kanal bize hala bir gün veremedi. 17'sinde de olmayabilirmiş" şeklinde ifadelere yer vererek söz konusu duruma açıklık getirmiş oldu.