Camdaki Kız'la şimdiye dek görülmemiş rekor: İzleyiciler, dizi dünyasında bir ilkle karşılaştı! - YAZDIR

Camdaki Kız dizisi, ilgi gören oyuncuları ve merak uyandıran konusuyla gecenin parlayan yıldızı oldu. Camdaki Kız'ın yayın macerasına atılmayla beraber Türk televizyon tarihinde resmen bir ilke imza atıldı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun ''Doğduğun Ev Kaderindir, Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda'dan'' sonra 4.eseri Camdaki Kız aynı sezonda izleyenlerin karşısına geçti.

  • GİRİŞ15.04.2021 17:15
  • GÜNCELLEME15.04.2021 17:15

Senaryosunu Seda Altaylı Tuğutlu'nun kaleme aldığı, yönetmenliğini Nadim Güç'ün üstlendiği OGM Pictures yapımıyla Kanal D ekran serüvenine başlangıç yapan Camdaki Kız izleyici kitlesinin kalbinde taht kurdu. Kırmızı Oda dizisinin favori çifti olarak gösterilen Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu ikilisini aynı kadroda buluşturan Camda Kız dizisinde tutkunlarının dikkatini üstünde toplayacak bir ilk gerçekleşti.

TRT1'in dikkat çeken tarihi dizisi Mavera konusu! Mavera Hace Ahmed Yesevi güçlü oyuncu kadrosu

 

Bir Zamanlar Çukurova 92.bölüm fragmanı Her yer alev alev yanıyor! Fikret'ten tehlikeli plan...

Camdaki Kız'la Birlikte Türk Televizyon Tarihinde Bir İlk Yaşanıyor!

İlk bölümüyle sosyal medyanın en fazla konuşulan konuları arasına giren Camdaki Kız'ın yayın serüvenine giriş yapmasıyla izleyici bir ilke tanıklık etti. Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun ''Doğduğun Ev Kaderindir, Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda'dan'' sonra 4.eseri olan Camdaki Kız'la aynı sezonda ekranlarda dizi severlerin huzuruna geçti.

Masumlar Apartmanı 29.bölüm fragmanı: ''Ummadık taş, baş yarar!'' Han, yapmadığını bırakmadı...

Camdaki Kız Dizisinin Oyuncu Kadrosu Yıldızlar Geçidi!

Gülseren Budayıcıoğlu'nın aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin konu olarak işlendiği Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterini Burcu Biricik ve Sedat karakterini ise Feyyaz Şerifoğlu oynamaktadır. Birbirinden başarılı ve yetenekli isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosunda; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek bulunmaktadır.

Kırmızı Oda 32.bölüm fragmanı: Kalın kabuğundan sıyrılıyor! Ördüğü duvarları şimdi yıkma zamanı