Savaşçı'da taşlar çatırdıyor! Reytingde umduğunu bulamayan Fox TV'den yankı uyandıracak karar - YAZDIR

Yeni sezonda kadrosuna birbirinden güçlü isimleri transfer ederek başarı çıtasını yükseltmeye çalışan Savaşçı dizisinde önemli bir karar alındı. Reytinglerde bekledikleri sonuçları elde edemeyen ve yeterli ölçüde ilgi göremeyen Savaşçı projesine 6 oyuncu ismin daha ekleneceği bilgisi paylaşıldı.

  • GİRİŞ12.05.2021 18:00
  • GÜNCELLEME12.05.2021 18:00

2017’den beridir yayın hayatına devam eden ve son dönemlerde çeşitli krizlerin patlak vermesiyle medya gündemine gelen Savaşçı dizisi cephesinden yeni haber var. Yeni sezonunda takipçilerinin ilgisini ve dikkatini canlı tutmaya çalışan Savaşçı dizisine her ne kadar Ediz Hun, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz ve Serenay Aktaş gibi iddialı oyuncular katılmış olsa da eski heyecanını bir türlü yakalayamadı.  

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’tan hüzünlendiren haber! Show TV’de umulmadık karar: Final kapıyı çalıyor

Hal böyle olunca yapımcısı da dişli rakipleri karşısında reytinglerdeki sıralamasını yükseltebilmek adına tutkunlarını yakından ilgilendirecek bir karara imza attı.

Alınan yeni karara göre televizyon ekranlarının uzun soluklu projesi Savaşçı’ya 6 yeni oyuncu ismin daha dahil edileceğinin bilgisine ulaşıldı. Söz konusu diziye transfer edilecek yeni oyuncularla beraber arzu edilen reyting sonuçlarına ulaşılamaması halinde ya Savaşçı’nın yayın günü kaydırılacak ya da final yaparak yayın hayatını noktalayacak.

Son Yaz niçin başlamayacak? Fox TV’den hayrete düşüren karar! Seyirci bu habere çok üzülecek...

Tüm bunların yanı sıra Ay Yapım'ın hedefinde, Savaşçı dizisinin bu sezon yayına geç başlamasından ötürü farklı dizi projelerine kayan eski izleyici kitlesine tekrardan kavuşmak var. Yapım şirketi, yeni yol haritasını eski seyircilerin yeniden ekran başına gelip gelmemesi sonucunda belirleyecek.

Kuruluş 58.bölüm fragmanı: Bu sezona damga vuran transfer! Döner dönmez fırtına gibi esip geçti