Masumlar Apartmanı'nda ayrılık mesajı resmen verildi! Başrolünün veda kararını duyan inanamadı - YAZDIR

Masumlar Apartmanı son bölümde evladını karnında taşıyan İnci tüyler ürperten bir trafik kazası geçirmesi sonucunda ruhunu teslim etti. Masumlar Apartmanı'ndaki ölüm sahnesiyle izleyici kitlesini hüngür hüngür ağlatan Farah Zeynep Abdullah artık yolun sonuna geldi. İnci'nin vefatının acısına dayanamayan Han akıl ve ruh sağlığını yitirip hastanede tedavi görmeye başlarken Masumlar Apartmanı 38.bölüm fragmanı geldi mi?

  • GİRİŞ16.06.2021 13:10
  • GÜNCELLEME16.06.2021 13:10

Masumlar Apartmanı sezon finalinde ekran başındaki seyircisinin gözyaşlarına hakim olamadığı bir ayrılık yaşandı. Son bölümde anne olmaya hazırlanan İnci, Han'la arasındaki buzları eritmeye karar verdiği esnada başına aniden gelen talihsizliğin kurbanı oldu. Masumlar Apartmanı'nda akıllara durgunluk veren kazadan sağ kurtarılamayan İnci'nin son sözleri içleri sızım sızım sızlattı. Gözünden bile sakındığı İnci'nin yaşam savaşını kaybettiğini gören Han, ciddi derecede psikolojik bir çöküntü içerisine girdi. Yaşadığı büyük travmanın etkisinden çıkamayıp ruhsal sağlığı bozulan Han'ın iyileşebilmek için hastaneye yatırılmasının ardından Masumlar Apartmanı 38.bölüm fragmanı geldi mi?

Masumlar Apartmanı'nda peş peşe bomba! 2 sürpriz birden: Fahriye Evcen diziye evet mi diyecek?Masumlar Apartmanı'nda peş peşe bomba! 2 sürpriz birden: Fahriye Evcen diziye evet mi diyecek?

Masumlar Apartmanı'nda Acı Ölüm! İnci, Hayatını Kaybetti...

Masumlar Apartmanı Oyuncusu Farah Zeynep Abdullah’tan Veda Açıklaması!

Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncu kadrosundan ayrılma kararıyla milyonları üzüntüye sokan Farah Zeynep Abdullah, sezon finalinin yayına girmesinin akabinde sosyal medya hesabı aracılığıyla şu açıklamalara yer verdi:

Şunu bilmenizi isterim abuk subuk şunu dedi bunu dedi diye yazılan ve benim ağzımdan duymadığınız hiçbir cümle gerçek değil. İnci’nin yolculuğu burada bitti, her zaman kalbimde ayrı bir yeri olacak. Müthiş bir ekiple, çok değerli bir yolculuktu.

Kardeşlerim 17.bölüm fragmanı: Akif'in başı büyük belaya giriyor! Faturası pahalıya patladıKardeşlerim 17.bölüm fragmanı: Akif'in başı büyük belaya giriyor! Faturası pahalıya patladı

Masumlar Apartmanı 38.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Oyuncu kadrosunda; Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Alper Saldıran, Metin Çoşkun, Esra Ruşan, Atilla Şendil, Emir Özden, Uğur Uzunel, Gizem Katmer gibi isimlerin yer aldığı Masumlar Apartmanı 38.bölüm fragmanı şu an için henüz yayınlanmadı.

Teşkilat 15.bölüm fragmanı Serdar hayatını kaybediyor mu: Çağlar Ertuğrul haneden eksilecek mi?Teşkilat 15.bölüm fragmanı Serdar hayatını kaybediyor mu: Çağlar Ertuğrul haneden eksilecek mi?

Masumlar Apartmanı 38.Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

İlk bölümüyle 15 Eylül 2020 tarihinde TRT1 ekranlarında dizi severlerinin huzuruna geçen, yönetmenliğinde Çağrı Lostuvalı'nın yer aldığı ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı romanından uyarlanarak hayata geçirilen OGM Medya imzalı Masumlar Apartmanı 38.bölümüyle Eylül ayı içerisinde TRT1 kanalında heyecan ve gerilimin bir an dahi eksik olmayacağı sahneleriyle hayranlarını ağırlaması bekleniyor.

Kuruluş Osman 62.bölüm 2.fragmanı Bayram havası estiren gelişme! Osman'ın yüzünü güldüren haberKuruluş Osman 62.bölüm 2.fragmanı Bayram havası estiren gelişme! Osman'ın yüzünü güldüren haber

Masumlar Apartmanı Son Bölümde Neler Yaşandı?

İnci’nin gerçekleri öğrenmesinin ardından Han İnci’nin onu terk etmemesi için ikna etmeye çalışır. İnci ise kararlıdır. O sırada İnci’nin öğrendiği başka bir gerçek ise olayların akışını tamamen değiştirecektir.

Safiye bir yandan Han ve İnci’nin yaşadıklarına üzülür, ailesini toparlamaya çalışırken, diğer yandan da Naci’nin gidişinin yaklaşmasıyla karmakarışık duygular içindedir. Esat ise Gülben’in neden onunla görüşmediğini öğrenmek için çırpınır ve sonunda Gülben’le konuşmayı başarır.