İngiltere'de 7 kişinin ölümünün ardından kritik aşı kararı

İngiltere'de Oxford-AstraZeneca tarafından geliştirilen koronavirüs aşısını olan 7 kişinin ölümünün ardından kritik açıklama geldi.

İngiltere'de 7 kişinin ölümünün ardından kritik aşı kararı
İngiltere'de 7 kişinin ölümünün ardından kritik aşı kararı
GİRİŞ 06.04.2021 21:03 GÜNCELLEME 07.04.2021 09:46
Bu Habere 26 Yorum Yapılmış

İngiltere'den Oxford-AstraZeneca tarafından geliştirilen koronavirüs aşısını olan 7 kişinin sıradışı kan pıhtısı vakasından ötürü hayatını kaybetmesinin ardından kritik açıklama geldi.

Ülkede Oxford-AstraZeneca aşının çocuklar üzerinde denenmesinin askıya alındığı açıklandı.

KAYNAK: DHA
ETİKETLER
ingiltere
YAZDIR
YORUMLAR 26
 • Özdemir 2 hafta önce Şikayet Et
  Aşınızın canı cehenneme. YALANdemi ile milleti korkutup aşı olmaya zorluyorsunuz. Utanmaz dsö
  Cevapla
 • Misafir 2 hafta önce Şikayet Et
  Almanya bu işin sanki lokomotifi durumunda. Artık resmen işkence yapıyorlar. Her büyük mağaza, içeriye giriş için yirmidört saati geçmeyen korona testi istiyor. Ödemelerde kredi kartı kullanılması ısrar ediliyor. Tamamen bu işi siyasileştirdiler ve bunun üzerinden dikdatörlüğe soyundular.
  Cevapla
 • Aaaa 2 hafta önce Şikayet Et
  Aşı çeşitleri nelerdir? Aşı nasıl yapılır? En eski yöntem nedir? Yeni yöntemler nelerdir? Ülkemizde kullanılan aşı hangisi? Bu kullandığımız aşının ne gibi etkisi var? Aşıdan sonra yoğun bakımların doluluğu ve yaş aralığı nedir? Hayat yanımızdaki yöremizdekilerden duyduklarımızla yorum yapacak ve hayatımıza uygulayacak kadar basit değil! Araştıralım,lütfen! Bu kadar zor olmamalı...
  Cevapla
 • nebi aşiran 2 hafta önce Şikayet Et
  yakinda Afrika'daki çocuklarda denerler
  Cevapla
 • Burhan 2 hafta önce Şikayet Et
  Ben komplo teorilerine sorgulayan düşünen biriyim bence avrupada aşı kavgası var herkese yetiştiremiyorlar yani bir yıl içinde milyarlarca insana aşılamak istiyorlar yetişmediği için İngilizler medyayı kullanarak Astrazenca aşısının yanetkilerini kötü gösterip başkaca avrupa ve diğer ülkelerden talep ve sipariş verilmesinki önceliklele kendi halkına ve diğer ingiliz milletler topluluğuna ve kolonilerini aşılatmak istiyorlar
  Cevapla
 • Vatandaş 2 hafta önce Şikayet Et
  Avrupa tamamen şanzımanı dağıttı. Bu aşıların insanlar üzerinde bir deney olduğunu ve bunun ileride çok daha kötü sonuçların ortaya çıkacağı görüşünü savunan tıp adamı sayısı az değil. Dolayısıyla yaşanılan bu felaketin ismi korona olsada, bu işin arkasında daha başka şeylerin olduğuda açık.
  Cevapla
 • Malatya 2 hafta önce Şikayet Et
  Tam tersini düşünüyorum. Almanya aşı ürettiği halde bizden geride, çünkü bilerek yavaştan alıyor. Ayrıca insanlar aşıya güvenmiyor. Vakalar artsa da ölüm artmıyor ve oradaki halk uyanmış. Sürekli protesto ve eylem yapıyorlar. Bizdeki medya göstermiyor. Astra zeneca aşısı da çok ölüm meydana geldiği için askıya alınmış ve DSÖ ısrarla güvenli devam edin demesine rağmen yine askıya alındı. Bana göre plandeminin başarılı olması için insanların aşıyı korkuyla olması gerek. Aksi taktirde kureselcilerin planı çökecek.
  Cevapla
 • T d 2 hafta önce Şikayet Et
  Bunlar daha iyi günler. Zalimler bu aşıyla dünya nüfusunu bitirmeyi hedeflıyor. Ben olmayacağım aşı.
  Cevapla
 • Doctor who 2 hafta önce Şikayet Et
  Ali Bozkurt hiç mi aklini kullanmaya niyetin yok. aşıdan sonra vaka sayısı arttı. Uyan artik
  Cevapla
 • Ali Bozkurt 2 hafta önce Şikayet Et
  Çok iyi olur bari aşı israf olmaz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Türkiye Ermenileri Patriği Maşalyan'dan sözde Ermeni soykırımı açıklaması
Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer için Kırmızı Bülten