Prof. Dr. Mustafa Şahin'den duygulandıran Erdoğan anısı

Erdoğan, bir fabrikada işçilerle iftarda buluşmuştu. Prof. Dr. Mustafa Şahin, iftardaki kareyi görünce Erdoğan ile ilgili şahit olduğu bir hatırasını paylaştı.

GİRİŞ 03.05.2021 07:30 GÜNCELLEME 03.05.2021 09:42
Bu Habere 67 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde Tuzla’da faaliyet gösteren bir fabrikada işçilerle iftarda buluşmuştu. Burada işçilerle aynı masada orucunu açan Erdoğan’ın görüntüleri sosyal medyaya damgasını vurdu. Sevenleri görüntülerin Erdoğan'ın samimiyetinin ve tevazusunun bir yansıması olduğunu söyledi. Muhalifler ise "yapmacık" diye burun büktü. Selçuk Üniversitesi eski rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin o kareler için ‘Cumhurbaşkanımızın yüreğindeki merhamet ve şefkatin yansımasıdır’ diye yorum yaptı.


 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlarla iftar yaptı


ANISINI TWİTTER'DAN PAYLAŞTI

Erdoğan ile ilgili şahit olduğu bir hatırasını Twitter hesabından paylaşan Şahin şunları ifade etti:

"Cumhurbaşkanımız 17 Aralık 2010’da Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinin açılışını yaptıktan sonra katlara çıkarak hastaları ziyaret etti. Bir çocuk hastanın odasına girdiler. Vali, Büyükşehir Belediye Başkanı, bazı Bakanlar ve YÖK Başkanı da açılışta bulundular. Bilgi vermem için Başhekim olarak sadece beni hasta odasına aldılar. Hastanın anne ve babası da odada hazır bulundular. Hastanın babası ısrarla efendim bize yardımcı olun diyordu. Cumhurbaşkanımız, Tahir Beye (Konya eski Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek) söyleyelim sana bir iş ayarlasın dedi. Baba, başkanımız belediyede işe aldı dedi. Evin var mı diye sordu Cumhurbaşkanımız. Vali bey ev ayarladı dedi. Ama ısrarla bize yardımcı olun diyordu.

‘Sağ elin yaptığını sol el bilmeyecek’

Bir süre bekledikten sonra Cumhurbaşkanımız korumaya arabadan çantasını getirmesini söyledi. Çanta gelince korumalara çıkın dedi. Ben bir süre bekleyip ben de çıkayım mı diye sordum. Evet dedi. Dışarı çıktığımda Tahir Bey ne oluyor hocam, herkes niye çıktı diye sordu. Sağ elin yaptığını, sol elin bilmeyeceği bir amel var başkanım dedim. Allah Cumhurbaşkanımıza sağlık uzun ömürler versin ve gücüne güç katsın. Biz kalbindekileri ve gönlündekileri biliyoruz. Diklenmeden dik duruşunu herkes görüyor.”

ETİKETLER
mustafa şahin
YAZDIR
YORUMLAR 67
 • Tek 2 hafta önce Şikayet Et
  İçim burkuldu, yanlız masada oturması
  Cevapla
 • ziya hoja 2 hafta önce Şikayet Et
  biz ondan erdoğandan razıyız iyiki var rabbim ömrüne ömür katsın bukadar hainle alçakla uğraşmak zor içerde dışarda bir bilseniz nelerle uğraştığını yerinde asla olmak istemezdiniz
  Cevapla
 • türkiyem 2 hafta önce Şikayet Et
  teröristler teröist zihniyetliler darbe seviciler terörist sevici muhalefet elbette kötüleyecek.
  Cevapla
 • AHMET KANMIŞ 2 hafta önce Şikayet Et
  Rabbim sağlık sıhhat versin, hayırlı ömürler nasip etsin İnşaALLAH GÜZEL İNSAN ...İyiki bizim reisimiz ve Türkiye'mizin başkanısın.Tüm İslam ve müslümanların haklarını savuınan gerçek Devlet Başkanısın
  Cevapla
 • Vatandaş 2 hafta önce Şikayet Et
  Allâh-u Teâlâ onu sadece Cumhur Baskanimiz yapmadi,Bu milletin gönlüne de sevgiden bir taht kurdurdu..Merhametli,Zeki,Yüreği güzel yiğit Başkanım. Seni yaradan Rabbime sonsuz hamdolsun..Allâh-u Teâlâ seni ve sevenlerini Melek ordulariyla korsun.Davanda yoldaş olanlarin,bütün kahramanlarimizin dunyasi cennet,ahireti cennet olsun.Rabbim bu milleti korusun.Amin.“Allâhumme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli seyyidinâ Muhammed.”
  Cevapla
 • Nizami alem 2 hafta önce Şikayet Et
  Amin...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
ABD Başkanı Joe Biden'dan Netanyahu'ya: Bölgede ateşkes sağlanmalı
Başkan Erdoğan 'müjde' deyip duyurdu: MİT etkisiz hale getirdi