Muharrem İnce'den CHP'ye: Vay, zavallılar vay...

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CHP'nin Sayıştay üye seçimiyle ilgili kararını eleştirerek, "Vay, zavallı muhalefet vay” dedi.

Muharrem İnce'den CHP'ye: Vay, zavallılar vay...
Muharrem İnce'den CHP'ye: Vay, zavallılar vay...
GİRİŞ 23.06.2021 18:07 GÜNCELLEME 23.06.2021 20:03
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Partisinin il başkanlığının açılışı için Ağrı’ya giden Muharrem İnce, "CHP bugün açıklama yaptı, Sayıştay'a üye seçimine katılmayacaklarmış. Vay, zavallı muhalefet vay” diyerek eski partisine eleştirilerde bulundu.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin il başkanlığının açılışını yapmak üzere Ağrı’ya gitti. Parti binası önünde partililere seslenen İnce, partisi için destek istedi.

"VAY ZAVALLI MUHALEFET VAY"

Yaptığı konuşmasında HDP ve CHP’ye yüklenen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Seçim yok, bir şey yok ama 6 ayda ikinci kez geliyorum Ağrı’ya. Parti binamızı açmaya geldim. HDP’ye oy veriyorsunuz ama bir arpa boyu kadar büyümüyorlar. Türkiye partisi olmuyorlar. Türkiye partisi olmayı istemiyorlar ki. Meclise gelip çalışmıyorlar ki. Sizin sıkıntılarınızı dile getirmiyorlar. CHP bugün açıklama yaptı, Sayıştay'a üye seçimine katılmayacaklarmış. Vay, zavallı muhalefet vay” ifadelerine yer verdi.

İl başkanlığı binasının açılışını yaptıktan sonra Cumhuriyet Caddesi’ne geçen İnce, vatandaşlar ve esnafla bir araya gelerek partisi için destek istedi.

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Summani 4 ay önce Şikayet Et
    Zavallı muharem ince oyu kimden Alacaksın
    Cevapla
  • Sayin 4 ay önce Şikayet Et
    Vay zavallı chp vay Muarrem ince bir zamanlar sen de chp de idin vay senin haline vay.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Erdoğan, Farasis Enerji CEO'su Kepler'i kabul etti
Mehmet Acet sordu: Bildirinin amacı Erdoğan'ı hırpalamak mıydı?