Bahçeli'den açıklama: Milletimiz bıkmış usanmıştır! Be hey utanmazlar...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, tartışılan Millet İttifakı'nın adaylarıyla ilgili sert sözler sarf etti, medyaya yüklendi. Bahçeli CHP'deki skandala da sert tepki gösterdi.

Bahçeli'den açıklama: Milletimiz bıkmış usanmıştır! Be hey utanmazlar...
Bahçeli'den açıklama: Milletimiz bıkmış usanmıştır! Be hey utanmazlar...
GİRİŞ 16.09.2021 18:19 GÜNCELLEME 16.09.2021 18:23
Bu Habere 63 Yorum Yapılmış

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Bahçeli şu ifadeleri kullandı;

Boş kafadan dolu bir sözün çıktığı görülmemiştir. Susulacak yerde konuşmak, konuşulacak yerde susmak insan ruhunu kararttığı gibi korkakça bir duruşun da kanıtıdır. Öyle insan vardır ki, aklına ne eserse onu işler, ardına kim gelirse onu dişler. Bunlar zaaflarının esiridir.

SÜREKLİ GÜNDEMDEDİR

2021 yılı girdi gireli zillet ittifakının cumhurbaşkanı adayının kim olacağı tartışılmaktadır. Televizyon ekranları özellikle bu tartışmanın odak noktası halindedir. Papatya falları açılırken, talih kuşunun kimin başına konacağı, çekilişten kimin çıkacağı sürekli gündemdedir.ROBOT RESMİ BİLE ÇİZİLMİŞTİR

Her akşam ekranlara beşlik simit gibi dizilen sözde uzman ve sivri yorumcular bir torbaya doldurdukları isimleri sırasıyla gün yüzüne çıkarmaktadır. Milletimiz bu sakil ve sefil tartışmadan bıkmış usanmıştır. Zillet ittifakı adayının eşgali ve robot resmi bile çizilmiştir.

Zillet ittifakı cumhurbaşkanı adayının izi sürülürken ayıplı ve ahlaken ağır kusur içeren bir strateji takip edilmektedir. CHP, HDP, İP Genel Başkanlarıyla iki büyükşehir belediye başkanının devamlı surette telaffuz edilmesi bu sıfatları taşıyan zatları parlatma girişimidir.

OYUN BELLİDİR, HESAP KURNAZDIR

Oyun bellidir, hesap kurnazdır. Kendi piar çalışmalarını maşaları vasıtasıyla yaptıran beş isimden başka hiç kimse yok mudur? Bu çarpıklık mesela CHP’nin, mesela İP’in diğer yöneticilerini, oy ve gönül veren değerli mensuplarını değersizleştirip sıfıra indirmek değil midir?

Milletimiz hep aynı şeyleri dinlemekten, hep aynı ezberlerin tekrarından ileri düzeyde rahatsız ve memnuniyetsizdir. Türkiye’nin başka işi gücü de kalmadı da zillet ittifakı adayının kimliği ve kim olacağı meselesi mi tek gündem konusu oldu? Bu nasıl bir seviyesizliktir?“O mu olacak? Bu mu olacak? Şu mu olacak?”sorularına cevap arayan gafillerin akıl hocaları boşa düşmüşlerdir. Kuklacıya değil de kuklaya baktırmak için kuyruğa giren bozuk zihniyetler yaş tahtaya basmışlardır. Siyasi kalpazanlar ve milli irade kaçkınları suçüstü basılmıştır.

AZİZ TÜRK MİLLETİNE SÖKMEYECEKTİR

Zilletin aday meselesi milletin meselesi değildir. Terörist Demirtaş’ın kanlı teklifleri, Sorosçu Kavala’nın kansız tembihleri, dış mihrakların karmaşık tertipleri, PKK/FETÖ kaotik tezvirleri, Kılıçdaroğlu ve diğerlerinin kirli tezgâhları aziz Türk milletine sökmeyecektir.

Kendi isimlerini parlatmak için yakın çevrelerini kullanan malum beşli çetenin demokrasiye sürülmüş kara bir leke, Türk siyasetine sirayet etmiş istismar ve izansızlık numunesi olduklarını inanıyorum ki yakın bir zamanda herkes idrak ve ifade edecektir.

CUMHUR İTTİFAKI DİMDİK AYAKTADIR

Zillet ittifakı bir strateji kapsamında aday tartışmasını hem yapıyor hem de yaptırıyorken Cumhur İttifakı dimdik ayaktadır. Bayağı dedikoduların hepsi bühtan ve beyhudedir. Cumhurbaşkanı adayımız bellidir, seçimin ne zaman yapılacağı da bilinmektedir.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR'İN REZİLLİĞİYLE TEYİT ETMİŞTİR

CHP’nin ipini tutup diyet listesi dayatanlar, Türkiye’nin muazzam yükselişini engelleyemeyecektir. Bu CHP’nin milli, manevi, kültürel ve tarihi değerlerimizle arasına kalın bir çizgi çektiği de en son İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin rezilliğiyle teyit edilmiştir.

Be hey utanmazlar, yarı çıplak semazen nedir? Bu soysuzluk nasıl gösterilmiştir? 7,5 asırlık Mevlevi kültürüne bu saygısızlık nasıl hazmedilecektir? Bu kepazeliği izleyen belediye başkanını geçtik de Kılıçdaroğlu hiç mi utanmamış, hiç mi vicdanı sızlamamıştır?

BATSIN SİZİN MODERNLİĞİNİZ

CHP’li İzmir Belediyesi edepsizlik çukuruna devrilmiştir. Bir de çıkmışlar, yarı çıplak soytarıyı, Türkiye’yi 50’den fazla ülkede temsil etmiş bir modern dans sanatçısı ve koreograf olarak tanıtmışlar. Neymiş, modern bir dans gösteriymiş. Batsın sizin modernliğiniz!

SEN VE EFENDİLERİN TÜRKİYE'Yİ GEÇEMEZ

Son sözüm de serok Ahmet’e. Hz.Mevlana; “kalp denizdir, dil de kıyı. Denizde ne varsa kıyıya o vurur.” Serokun diline vuranlar yozlaşmış ve yosun tutmuş kalbinin eseridir. Türkiye bir musibet tarafından az kalsın felakete uğrayacakmış. Şükür zamanında gereği yapılmış.

Bak serok, Amed değil Diyarbakır diyeceksin. İstanbul’u da dünyanın en büyük Türk-İslam kenti olarak söyleyeceksin. Suriye’de federasyon önermen, fiilen Kobanili Ahmet olduğunun delilidir. Haddini bil, haysiyet sahibi ol. Sen ve efendilerin Türkiye’yi geçemez, bunu da unutma.

KAYNAK: HABER7
ETİKETLER
devlet bahçeli
YAZDIR
YORUMLAR 63
 • BİR GARİP DERVİŞ 1 ay önce Şikayet Et
  Helal olsun
  Cevapla
 • erol 1 ay önce Şikayet Et
  senin eski ortağın kılışdaroğlu incitme onu
  Cevapla
 • Kürşad Tigin 1 ay önce Şikayet Et
  Devlet bey ağzına sağlık... Allah korusun bu lar iktidar olsalar mehter takımına tayt giydirip moderen olduk diye soruyorlar Allah korusun kültürümüz ahlakimiz biter maazallah !
  Cevapla
 • Misafir 1 ay önce Şikayet Et
  Sayın Reisim amaçları iktidar olup teknoloji silah alanında yapılan çalışmaları ortadan kaldırmak.Avrupa rahatsız.Mal almadığımız gibi sattıklarına da satıyoruz.Hayat pahalılığı en büyük silahları.Bunu da kullanıyorlar.Buraya acil çözüm.Saygılarımla.
  Cevapla
 • Kaplan 1 ay önce Şikayet Et
  Allah senden razı olsun
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
1,5 dakikada New York'taki Türkevi'nin inşaatı
Kamu bankalarından faiz indirimi atağı