Fatih Erbakan'dan 'Millî Görüş' mesajı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, “‘Önce millet’ anlayışıyla bütün bu adımları atacak olan da adil paylaşımla aziz milletimizi bu durumdan kurtaracak olan da Millî Görüş’tür, Yeniden Refah Partisi’dir” dedi.

Fatih Erbakan'dan 'Millî Görüş' mesajı
Fatih Erbakan'dan 'Millî Görüş' mesajı
GİRİŞ 18.04.2022 13:00 GÜNCELLEME 18.04.2022 13:22
Bu Habere 76 Yorum Yapılmış

Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan, ‘indirim kuponlu ekmek’ satışına tepki gösterdi.

Erbakan, “Tarım Mahsulleri Ofisi’nin (TMO) önünde ucuz Ayçiçek yağı kuyrukları, Et ve Süt Kurumu önünde ucuz et kuyrukları, Halk Ekmek kuyrukları kilometrelerce uzadı gitti. Şimdi de ‘karneyle ekmek’ dönemini andıran ‘ekmek kuponu’ uygulaması dönemini yaşıyoruz. AK Partili belediyeler vatandaşa indirimli ekmek alsınlar diye özel kupon bastırıp dağıtıyor. Bu uygulama karşı karşıya olduğumuz acı gerçeği yüzümüze haykırıyor, milyonlarca vatandaş bir kuru ekmeğe muhtaç hale getirildi. Gerçekten de yazık, hem de çok yazık. Yapılması gereken ‘önce millet’ anlayışıyla kaynaklar millete aktarılmalıdır. İktidarın görevi, dar gelirli milyonların alım gücünü, refah seviyesini artıracak adımları atmak, halkı temel ihtiyaçlarını karşılamaktan aciz durumdan kurtarmaktır. Bir iktidarın asıl görevi işte budur, bedava veya indirimli ekmek dağıtmak değildir. ‘Önce millet’ anlayışıyla bütün bu adımları atacak olan da adil paylaşımla aziz milletimizi bu durumdan kurtaracak olan da Millî Görüş’tür, Yeniden Refah Partisi’dir” dedi. 

KAYNAK: DHA
YORUMLAR 76
 • Vatansever Adanalı 3 ay önce Şikayet Et
  fatih efendi ; senin görüşün "milli görüş" değil " MİLLİ ÇÖKÜŞ" tür.( Rahmetli babanın mirasını yeterince tükettin otur oturduğun yerde.)
  Cevapla
 • Misafir 3 ay önce Şikayet Et
  Fatih efendi Rahmetli Erbakan hocamıza üzülüyorum, Halkın ucuz gıda ve tarım ürünlerini alabilmesi için Hükümetin hiç bir alakası olmadığını bildiğin halde, Senin birileri için çalıştığın kesin ve net, yazılar olsun sana. Benim oyumu Rahmetli Erbakan hocamla gömdüm.
  Cevapla
 • ali 3 ay önce Şikayet Et
  doğruları söyleyen tek lider fatih erbakandır aynen babası gibi . allah yardımcın olsun seni ilgiyle takip ediyoruz.
  Cevapla
 • Hüseyin meśe 3 ay önce Şikayet Et
  Allah yardımı etsin
  Cevapla
 • bera 3 ay önce Şikayet Et
  Erbakan hocanın yerini kimse dolduramaz yattığı yer cennet mekanı olsun
  Cevapla
 • Sedat 3 ay önce Şikayet Et
  Millî Görüşün Tek Temsilcisi Yeniden Refah Partisi Muhammed Fatih Erbakan Geliyor
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kira uyuşmazlıklarında arabulucu zorunlu oluyor: Ücretini devlet ödesin
Suudi yetkili Mısır'da konuşma yaparken öldü