AirPods Pro ortaya çıktı

Teknoloji devi Apple'ın yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods Pro adı altında karşımıza çıkacak gibi görünüyor. İşte modelden fiyat dahil ilk bilgiler; Apple, geçtiğimiz hafta sık sık AirPods 3 ile gündeme gelmişti.

AirPods Pro ortaya çıktı
AirPods Pro ortaya çıktı
GİRİŞ 18.10.2019 14:42 GÜNCELLEME 18.10.2019 14:42

 Apple, geçtiğimiz hafta sık sık AirPods 3 ile gündeme gelmişti. Ancak firmanın yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods Pro olarak isimlendirilecek gibi duruyor. Sağlam kaynaklara göre bu merak edilen model resmi olarak ekim ayı sonunda satışa çıkıyor. Yeni bir tasarıma sahip olduğu belirtilen kulaklık, artık kesin olarak gürültü engelleme yeteneğini de bünyesinde barındırıyor.

Yaklaşık olarak 260 dolarlık bir fiyat etiketinin olacağı aktarılan Pro model, ses kalitesinde de hatırı sayılır bir artış getirecek deniyor. Kulak içi formunda hazırlandığından yalıtımının yüksek olacağı aktarılan Pro, ilginç olarak metal bir gövde üstüne kuruluyor.

Bunun oluşan ısıyı ortadan kaldırmak adına olduğu söylenirken, kulaklığın suya karşı dayanıklı olacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Gürültü engelleme için görev yapacak mikrofonlarıyla Siri ve telefon görüşmesi için de kullanılacak ürün, Inventec ve Lixun tarafından üretilecek bilgileri geliyor. 

Apple AirPods Pro çok ses getirecektir. Çünkü biliyorsunuz orijinal model inanılmaz bir satış rakamına ulaştı. Satışa çıktığında uzun süre stok yetişmeyen kulaklık, “Pro” sürümüyle de ciddi şekilde satacak izlenimi oluşturuyor. Fiyat yükselecek olmasına rağmen sunulan özellikler birçok kişinin buna çok takılmayacağı düşünülüyor. 

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Acı haberi MSB duyurdu: 1 askerimiz şehit oldu
Heybeliada'da korkutan yangın! 3 kişi gözaltına alındı