Son dakika: Mehmet Ali Erbil tacizden kovulduğu iddiasına yanıt verdi!

Şovmen Mehmet Ali Erbil’in hakkında taciz iddiasıyla, Star TV’de yayınlanan Türk Malı’nın yapımcısı Süreç Film tarafından kovulduğunun öne sürülmesinin ardından Instagram hesabından gerçekleştirdiği yayınla kovulduğu iddiasını yanıt verdi.

Son dakika: Mehmet Ali Erbil tacizden kovulduğu iddiasına yanıt verdi!
Son dakika: Mehmet Ali Erbil tacizden kovulduğu iddiasına yanıt verdi!
GİRİŞ 18.09.2017 10:07 GÜNCELLEME 18.09.2017 10:07
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Şovmen Mehmet Ali Erbil hakkında ortaya atılan mobbing iddiası uzun süre konuşulacak gibi görünüyor. Star TV’de yayınlanan Türk Malı’nın yapımcısı Süreç Film ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’i kovduğu iddia edildi. Yapım Şirketi sessizliğini korurken ünlü şovmen Instagram hesabından yaptığı bir yayınla yalanladı. Mehmet Ali Erbil ‘’Bana iftira atıyorlar” şeklinde yanıt verdi. Bununla birlikte Mehmet Ali Erbil'in, yıllardır sunuculuğunu üstlendiği yarışma programı Çarkıfelek'teki işine de son verildiği iddia edildi. Konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

İDDİA NASIL ORTAYA ÇIKTI?

UçanKuş TV’nin haberine göre, Mehmet Ali Erbil çekimler sırasında bir asistan kıza Instagram üzerinden mesaj atmaya başladı. Ancak Erbil, bu mesajlarına bir türlü karşılık alamadı.

Mehmet Ali Erbil, bunun üzerine dizi yöneticilerine gidip “Bu kızı işten kovun.” dedi.

Ancak yapım şirketi asistanı işten çıkaramayacaklarını söyledi.

Süreç Film yöneticileri Star TV yetkililerine durumu aktardılar. Bu gelişmenin ardından yapım şirketi, apar topar Mehmet Ali Erbil’in işine son verdi. Erbil’in yerine gelen isim ise Hamdi Alkan oldu.

ÇARKIFELEK’TEKİ İŞİNE DE SON VERİLDİĞİ İDDİA EDİLDİ!

Mehmet Ali Erbil'in, yıllardır sunuculuğunu üstlendiği yarışma programı Çarkıfelek'teki işine de son verildiği iddia edildi.

Konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

‘’BANA İFTİRA ATIYORLAR’’

Mehmet Ali Erbil bu haberlerle ilgili sessizliğini haberlerin çıktığı gece Instagram hesabından yaptığı bir yayınla yalanladı. Bir arkadaşıyla birlikte kamera karşısına geçen Erbil “Bana iftira atıyorlar” demekle yetindi.

YORUMLAR 2
  • dadaș 4 yıl önce Şikayet Et
    sana neden inanalim erbil karekter varmi
    Cevapla
  • Diyarbekirli 4 yıl önce Şikayet Et
    Eğer ki hem kızı taciz edip hem de işten kovduran sen isen Allah rezil kepaze etsin seni.Bu ülke senin nasıl bir karakter taşıdığını biliyor zaten.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Başkan Erdoğan: Düşük faizle üretimi ve ihracatı destekleyeceğiz
Azerbaycan'da helikopter kazası: Şehit ve yaralılar var