Rüyada doğum yapmak ne demek? Rüyada kız bebek doğurmak nasıl tabir edilir?

Rüyada doğum yapmak çok hayırlı rüyalardan olmaktadır. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntıların artık geride kaldığına ve çok güzel günler yaşayacağına işaret edilir. Rüyada kendisini hamile olarak görüp, doğum sancısı çeken kişinin uzun süren mücadelelerin ardından rahatlayacağına ve mutlu bit hayat süreceğine yorumlanmaktadır. İşte rüyada doğum yapmanın detaylı tabirleri...

Rüyada doğum yapmak ne demek? Rüyada kız bebek doğurmak nasıl tabir edilir?
Rüyada doğum yapmak ne demek? Rüyada kız bebek doğurmak nasıl tabir edilir?
GİRİŞ 19.09.2020 09:57 GÜNCELLEME 19.09.2020 09:57

Rüyada doğum yapmak en hayırlı rüyalardan bir tanesidir. Rüyasında doğum yaptığını gören kişi, yaşadığı türlü sıkıntılardan dolayı içinde bulunduğu buhranlı durumdan çok yakında kurtulacağı ve ferahlayacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin uzun süredir sıkıntıya sokan durumlardan kurtulacağına ve huzurlu günler yaşayacağına işaret edilmektedir. Rüyasında doğum sancısı çeken kişinin yakın zamanda problemlerinin son bulacağına delalet edilir. Bekar birinin rüyasında doğum yapması yakında hayırlı kısmetlerin çıkacağına işaret edilmektedir. 

Rüyasında kolay doğum yaptığını gören kişinin edindiği hayat tecrübeleriyle zor günlerin üstesinden geleceğine, zor doğum yapmak ise zor günler yaşamanın ardından çok güzel bir hayat yaşayacağına işaret edilir. Rüyada doğum yapmak genel olarak hayır ve güzelliğe yorumlanır. Ancak yine de rüyanın görüldüğü duruma göre değerlendirilmesi gerekir. 

RÜYADA DOĞUM YAPMAK

Rüyada doğum yaptığını gören kişinin çok yakında dertlerinin ve sıkıntılarının biteceğine işaret edilir. Bir kadın rüyasında doğum yaptığını görmüşse, sıkıntılarından kurtularak rahat edeceği günlerin yakında olduğuna yorumlanır. Bir erkek rüyasında eşinin doğum yaptığını görmüşse uzun zamandır çekilen zahmetlerin güzelliklerle sonuçlanacağı anlamına gelmektedir. Rüyasında doğum yapmak için hastaneye giden kişi, kimseye minnet etmeden kendi ayaklarının üzerinde durarak sorunlarıyla baş edeceğine yorumlanır. Rüyada doğum yapmak çok hayırlı bir rüya iken rüyasında evlilik dışı doğum yaptığını gören kişi illegal yollardan başarıya ulaşmaya çalışan kimseye işaret edilir. Kestirmeden para kazanmak isteyen rüya sahibinin foyasının ortaya çıkmasına ve bundan dolayı da toplum tarafından kabul görmeyen bir kimse olarak tabir edilmektedir.

RÜYADA KIZ BEBEK DOĞURMAK

Rüyada sağlıklı ve güzel bir kız çocuğu doğurduğunu görmek, hayırlı bir rüyadır ve rüya sahibinin çok yakında huzuru günler yaşayacağına işaret edilir. Bekar bir kadının rüyasında kız çocuk doğurması, çok yakında hayırlı kısmetlerin çıkmasına ve hedeflerin gerçekleşmesi şeklinde tabir edilir.

RÜYADA ERKEK BEBEK DOĞURMAK

Rüyada erkek bebek görmek, müjdeli ve güzel bir haberle tabir edilir. Rüya sahibinin ömrü boyunca yaşamadığı duyguları tadacağı güzel günlere işaret edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında olumlu anlamda büyük değişiklikler olacağına yorumlanmaktadır.

RÜYADA BİRİNİN DOĞUM YAPTIĞINI GÖRMEK

Rüyada kendini değil de bir başkasını doğum yaparken görmek mutlulukla tabir edilmektedir. Rüya sahibinin içinde bulunduğu karışık ve belirsizliğin son bularak güzel haberler alacağına yorumlanır. 

RÜYADA İKİZ BEBEK DOĞURMAK

Rüyasında ikiz doğuran kişi, hiç beklemediği anda çok güzel haberler alacağına ve çok fazla paralar kazanacağına yorumlanır. Rüyada sağlıklı ve güzel bebek doğurmak güzel haberlere, sıkıntıların sonlanacağına ve helal rızıklara işaret edilir. İkiz bebek doğurmak ise daha da güzel haberlere ve yaşam koşullarına delalet eder. 

RÜYADA DOĞUM SANCISI

Doğum yeni bir başlangıç anlamına gelmektedir. Doğum sancısı ise güzel günlerden önce yaşanacak zorluklara işaret eder. Bir süre mücadele etmek isteyen rüya sahibinin ardından çok güzel günler yaşayacağı ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına yorumlanır.

RÜYADA ÖLÜ BEBEK DOĞURMAK

Rüyada ölü bebek doğurduğunu gören kişinin büyük umutlarla başladığı işte planların altüst olacağına ve bundan dolayı rüya sahibinin maddi manevi sıkıntılar yaşayacağına delalet etmektedir. Rüyada ölü bebek doğurmak, doğum yapmanın aksine hayra yorulmaz.

RÜYADA HAMİLE OLUP DOĞUM YAPMAK

Hamile olmadığı halde rüyasında kendini hamile olarak gören ve ardından doğum yapan kişinin istediği hayat ve hedeflediği projeler için adım adım uğraştığı anlamına gelmektedir. Kazandığı her şey için mücadele eden rüya sahibinin yakın zamanda hedeflerinin gerçekleşmesine ve büyük mutluluklar yaşamasına yorumlanır.

ALİMLERİN TABİRLERİNE GÖRE RÜYADA DOĞUM YAPMAK

Kirmani: Bir erkek çocuğu dünyaya getirdiğinizi görmek; güzel bir iş yapacağınıza ve bu işten dolayı adınızın iyilikle anılacağına işarettir. 

İbn-i Şirin: Doğum yaptığınızı ve bir kız çocuğu dünyaya getirdiğinizi görmek; hayır göreceğinize, ailenizden ve akrabalarınızdan memnun olacağınıza, doğum yaptığınızı ve bir erkek çocuğu dünyaya getirdiğinizi görmek; üzüntü ve sıkıntı yaşayacağınıza, eşinizin erkek çocuğu dünyaya getirdiğini görmek; uzun süreli bir zahmetin ardından menfaat elde edeceğinize, eşinizin bir kız çocuğu dünyaya getirdiğini görmek; bu menfaatin daha fazla olacağına işarettir.

İmam Cafer Sadık: Erkek çocuk dünyaya getirdiğini ve o çocuğuyla konuştuğunu gören kadın için bu rüya, ölüme işarettir. Bir kız çocuğu dünyaya getirdiğinizi görürseniz, ev halkına önderlik edecek bir çocuğun dünyaya geleceğine işarettir.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Putin'in, Dağlık Karabağ sözleri dengeleri değiştirebilir!
Merkez'in faizi yükseltmemesi CHP'yi rahatsız etti