Rüyada diş çektirmek ne demek? Rüyada dişin dökülmesi neye işaret?

Rüyada diş görmek, yakın zamanda alınan kötü bir haberden dolayı rüya sahibinin üzüleceğine işaret edilmektedir. Rüyada diş çıkması görmek ise rüya sahibinin çevresindeki insanlara karşı daha dikkatli ve temkinli olması gerektiğine yorumlanmaktadır. Rüyada diş çürümesi veya çıkması, rüyayı kimin gördüğü dikkate alınarak tabir edilmesi gerekir. İşte rüyada diş çıkması görmenin detaylı tabirleri ve alimlerin yorumları

Rüyada diş çektirmek ne demek? Rüyada dişin dökülmesi neye işaret?
Rüyada diş çektirmek ne demek? Rüyada dişin dökülmesi neye işaret?
GİRİŞ 05.02.2021 17:17 GÜNCELLEME 05.02.2021 17:17

Rüyada diş çıkardığını gören kişinin sorunlarla yüzleşmek zorunda kalacağı günlere yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin çevresinde bulunan kötü niyetli kişilere karşı dikkatli olması gerektiği konusunda uyarıcı bir rüya olmaktadır. Rüyayı gören kişinin etrafında iyi gibi görünen fakat kindar ve kötü kalpli insanların varlığına ve rüya sahibine bir şekilde zarar vermeye çalıştığına işaret edilmektedir. Rüyada dış çıkarmak rüyayı gören kişinin ruh hali ve rüyayı nasıl gördüğüne dikkat edilerek incelenmesi gerekmektedir. Rüyanın nasıl görüldüğü göz önünde bulundurularak tabir edilmesi doğrudur.

RÜYADA YENİ DİŞ ÇIKMASI

Rüyada yeni bir diş çıktığını gören kişinin hayırlı bir evlada sahip olacağına ve çevresinden iyilik bulacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin aile hayatında güzelliklerle karşılaşacağına bundan dolayı da huzurlu ve mutlu günler yaşayacağına yorumlanır. Uzun süredir beklediği ve istediği şeyleri gerçekleştiremediği için üzgün olan rüya sahibinin çevresinden göreceği destek sayesinde toparlanacağı anlamına gelmektedir. 

RÜYADA TAKMA DİŞİN DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRMEK

Rüyada takma dişinin çıktığını ya da düştüğünü gören kişinin kötü bir haber alacağına ve bundan dolayı canının sıkılacağına işaret edilir. Rüyada diş düşmesi ya da çıkması, rüyayı gören kişinin moralinin bozulacağı ve ruhsal bunalıma gireceğine yorumlanmaktadır.

RÜYADA DİŞ DÖKÜLMESİ

Rüyada dişlerinin tamamını çıktığını veya döküldüğünü gören kişinin can sıkıcı olaylarla karşılaşacağına ve bundan dolayı ruhsal olarak bunalıma gireceğine işaret edilmektedir. Rüyada diş çıkmasını görmek aynı zaman ev halkında aile nüfusun artacağına ve misafirlerin geleceğine yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin çevresinde kötü niyetli ve tehlikeli insanların varlığına işaret ederek rüya sahibinin dikkat etmesi konusunda uyarıldığı bir rüya olarak aktarılmaktadır. Rüyada dişlerinin döküldüğünü gören kişinin rahatının bozulacağına, istemediği olaylar yüzünden huzurunun kaçacağına işaret edilir.

RÜYADA DİŞ KIRILMASI

Rüyada dişinin kırıldığını gören kişinin akrabalarından birinin hastalanacağına işaret edilmektedir. Rüyada diş kırılması görmek, pek hayırlı olmayan bir rüyadır ve rüya sahibinin maddi manevi yıpranacağına yorumlanmaktadır. Hastalık olmasa dahi bir akrabayla yaşanacak husumete ve sıkıntıya işaret edilmektedir. 

RÜYADA ÇÜRÜK DİŞİN ÇIKMASI

Rüyada çürük dişinin koptuğunu, düştüğünü gören kişinin etrafında sevmediği insanlardan kurtulacağına ve rüya sahibine ayak bağı olan insanlardan kurtulacağına delalet etmektedir. 

RÜYADA DİŞ ÇEKMEK

Rüyada diş çektirdiğini gören kişinin çok yakında hiç üzülmediği kadar fazla üzüleceğine, hayatının en zor zamanlarından birini yaşayacağına ve sorumluluklarının artacağına yorumlanmaktadır. 

RÜYADA DİŞ ÇEKTİRMEK

Rüyada bir doktora diş çektirdiğini gören kişinin sıkıntılı ve zorlu günlerle karşılaşacağına işaret edilmektedir. Rüya sahibinin sıkıntılı zamanlarından dolayı manevi olarak yıpranacağına yorumlanmaktadır.

RÜYADA DİŞ AĞRISI

Rüyada diş ağrısı çeken kimsenin psikolojik olarak kendini yeteriz gördüğüne, özgüven eksikliğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin çevresinde gerçek arkadaşlarının olmamasından dolayı büyük bir duygusal boşlukta ve yalnız hissettiğine işaret edilmektedir. 

ALİMLERİN GÖRÜŞLERİNE GÖRE RÜYADA DİŞ GÖRMEK

Molla Cami: Rüyada görülen diş, ecelin sona ermesine ve ezelde takdir edilen ömre işarettir. Dişlerin hepsi, aileye, kabileye, kız ve erkek evlada işarettir. Dişler mala, binilecek hayvana. Hayvanlara, icara verilen emlak ve tarlaya, hububat, ölüm ve hayata, ayrılığı ve birleşmeğe işarettir. Dişler emanet ve gizli şeylere işarettir. Dişler insanın ev halkıdır. Üst çenedeki dişler, rüya sahibinin babası tarafından olan akrabalarıdır. Alt çenedeki dişler ise, anne tarafından akrabasıdır. İkisi alt ve ikisi de üst çenede bulunan dört ön dişlerden alt çenedeki iki ön diş, rüya sahibinin neslinden meydana gelmiş olan en yakın kimselerdir.

Diyanet: Rüyada diş görülmesi; ev halkı ve akrabalıkla tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında herhangi bir dişinin yanında yeni bir diş çıktığını görmesi; o kimsenin bir yakınından hayır ve menfaat göreceğine, kişinin rüyasında dişleri arasında bir seyreklik yani açıklık olduğunu görmesi; akraba ve ev halkı arasında bir geçimsizliğin olacağına işaret şeklinde tabir olunur. 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Bakan Akar'dan helikopter kazası sonrası son dakika açıklaması!
Son dakika: Sarsıcı açıklama: Verileri gördükten sonra uyuyamadım!