Rüyada yüzük taktığını görmek ne anlama gelir? Rüyada altın yüzük takmak neye işaret?

Rüyada yüzük görmek, genel olarak hayırlıdır ve rüya sahibinin şansının yaver gideceğine, işlerinin yoluna gireceğine işaret eder. Rüyada yüzük görmek, rüyanın nasıl görüldüğüne göre farklı farklı yorumlandığından bazen hayra bazen sıkıntı ve üzüntüye yorumlanabilmektedir. Peki rüyada demir yüzük takmak ne anlama gelir? İşte rüyada yüzük görmenin tabirleri ve alimlerin yorumları...

Rüyada yüzük taktığını görmek ne anlama gelir? Rüyada altın yüzük takmak neye işaret?
Rüyada yüzük taktığını görmek ne anlama gelir? Rüyada altın yüzük takmak neye işaret?
GİRİŞ 25.02.2021 17:32 GÜNCELLEME 25.02.2021 17:32

Rüyada yüzük görmek rüyayı gören kişinin iş hayatında başarılı olacağına ve birçok kişi tarafından takdir edileceğine işaret etmektedir. Rüyasında yüzük gören kişinin maddi olarak ciddi kazanımlar elde edeceğine yorumlanmaktadır. Rüyada yüzük görmek yüzüğün şekline bağlı olarak farklı yorumlar yapılmaktadır. Rüyada görülen eski ve bakımsız yüzük sıkıntı ve kedere işaret ederken yüzük takmak kişinin yakın zamanda evleneceğine işaret edilmektedir. Rüyada başkasının yüzüğünü taktığını gören kişi ise yüksek makamlara erişeceğine ve birçok kişi tarafından saygı ve hürmetle karşılaşacağına yorumlanmaktadır. Rüyada yüzük gören kişinin iyi bir mevki ve yüksek bir rütbeye geleceğine işaret etmektedir. 

RÜYADA YÜZÜK TAKMAK 

Rüya sahibinin yakın zamanda kısmetinin çıkarak evlenmesine, şansının açılmasına, çevresindeki inşalar tarafından çok sevilmesine ve maddi olarak kazanç sağlamasına yorumlanmaktadır. Rüyada nişanlanan kişinin dedikoducu insanlar tarafından çok konuşulacağına ve önemsiz konular yüzünden üzüleceğine de işaret etmektedir. Rüyada taşlı ve gösterişli yüzük takmak rüya sahibinin şan ve şöhret sahibi olacağına çevresindekiler tarafından hürmet edileceğine delalet etmektedir. 

RÜYADA ALTIN YÜZÜK TAKMAK

Rüyada altın yüzük taktığını gören kişinin zengin olacağına, parasının bereketleneceğine ve iş hayatında başarı elde edeceğine yorumlanmaktadır. Rüyada altın yüzük güç ve iktidar sahibi olmaya yorumlandığından rüyayı gören kişinin bir toplumda söz sahibi olacağına delalet etmektedir. 

RÜYADA GÜMÜŞ YÜZÜK TAKMAK

Rüyada gümüş yüzük takmak da altın yüzük takmak gibi zenginlik ve para ile yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin işlerinin yolunda giderek hem maddi anlamda hem de sağlık anlamında rahata ereceğine işaret edilmektedir. 

RÜYADA BAKIR YÜZÜK TAKMAK

Rüyada altın ve gümüş çok hayırlı iken bakır yüzük taktığını gören kişinin çevresinde faydasız ve boş insanların olduğuna işaret eder. Özellikle rüya sahibinin bu kişilerden uzak durması ve nasihatlerini dinlememesi gerektiğine yorumlanır. 

RÜYADA ALYANS TAKMAK

Rüyada alyans taktığını gören kişinin evleneceği kişiyle karşılaşacağına ve çok mutlu bir evlilik gerçekleştireceğine işaret eder. Evli bir kişinin rüyasında alyans takması ise eşiyle mutlu bir evlilik sürdüreceğine yorumlanır. 

RÜYADA TEK TAŞ TAKMAK

Rüyada tek taş yüzük taktığını gören bir kadın yakın zamanda sevgilisinden evlilik teklifi alacağına delalet eder. 

RÜYADA DEMİR YÜZÜK TAKMAK

Rüya sahibinin uzun süre uğraşması ve mücadelesinden sonra mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, çekilen sıkıntılardan sonra hak edilen hayatı yaşayacağına delalet etmektedir. 

RÜYADA ELMAS YÜZÜK TAKMAK

Rüyada elmas yüzük taktığını gören kişinin çok hayırlı bir kısmetinin çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin mutlu ve kıymetli bir evlilik yaşayacağına yorumlanmaktadır. Rüyada elmas yüzük taktığını gören kişinin bundan sonraki hayatında her istediğini yaşayacağına delalet etmektedir. 

ALİMLERİN YORUMLARINA GÖRE RÜYADA YÜZÜK GÖRMEK

Seyyid Süleyman: Rüyasında kendisine bir yüzük verdiklerini ve bununla mühürlediklerini gören, layıksa en büyük makama ulaşır. Zenginse, malı artar. Savaşta ise, muzaffer olur. Dindarsa, ibadeti ziyadeleşir. Fakirse, geçimi düzelir. Rüyasında bir padişahın kendisine yüzük verdiğini görenin kendisi yahut bir akrabası devletten menfaat sağlar.

Molla Cami: Yüzüğünün taşının düştüğünü gören kimsenin çocuğu ölür yahut malından bir şeyi kaybeder. Yüzüğün kırılması, hanımının boşanmasına işarettir. Yüzük, bir ev veya bir hayvanı satın almaya işarettir. Rüyada görülen yüzük eğer altından olursa erkek için zilletir. Demirden bir yüzük taktığını gören kimse, zorluk sonra hayra nail olur. Yüzük altından ve kaşı da varsa bu rüya iyi ve hoştur. Yüzüğün kaşı olmazsa, kendisinde menfaati olmayan işlere işarettir.Bir kimse gümüşten bir yüzük takındığını ve hükmünü, murat ettiği şekilde yerine getirdiğini ve yaptığını görse, o kimse saltanata erişir.

İbn-i Şirin: Rüyasında yüzük kaybolduğunu gören, işlerinde müşkülat çeker. Yüzüğün kaşını kaybetmek de böyledir. Yüzük kırılarak kaybolduğunu görenin, şeref ve makamı elinden gider. Fakat, kendisine bir şey olmaz. Hatem kaşının kırıldığını gören, mevki ve itibarına rağmen cesaretini, tedbirini ve dirayetini kaybeder. Yüzüğü birisine bağışladığını gören, malının bir kısmını satıp aldığı parayı elinde tutar. 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Son dakika: ABD askerlerini tamamen çekme kararı aldı
Milli Piyade Tüfeği 'MPT-76-MH' tüm testleri başarıyla geçti!