Fatih Terim'in ailesine şok suçlama!

Terim ailesinin evinde hizmetçi olarak çalışan Olivia Dominguez, Fulya Terim ve kızı Merve Terim'den şikayetçi oldu.

Fatih Terim'in ailesine şok suçlama!
Fatih Terim'in ailesine şok suçlama!
GİRİŞ 20.06.2012 07:56 GÜNCELLEME 20.06.2012 15:07
Bu Habere 16 Yorum Yapılmış

Terim ailesinin Tarabya'daki evinde hizmetçi olarak çalışan Olivia Dominguez, nüfus cüzdanı ve 200 lira parasına el konulduğu iddiasıyla Merve ve Fulya Terim'den şikayetçi oldu.

Terimler'in evinde çalışan Olivia Dominguez savcılığa sunduğu suç duyurusu dilekçesinde Fatih Terim'in eşi Fulya Terim ile kızı Merve Terim'in evlerinde 15 Mart 2012 tarihinden beri hizmetçi olarak çalıştığını ifade etti. Dominguez dilekçesinde Terim ailesinin, kendisine kullanmadıkları kıyafetleri verdiklerini belirtti. Merve Terim'in de bundan haberi olduğunu ifade eden Dominguez, bir gün iş çıkışında Fulya Terim'in elinde poşet içerisinde bulunan eşyaları torbadan çıkararak "Bunlar ne hırsız" diye bağırdığını ve kendisini suçladığını anlattı. Dominguez dilekçesinde Fulya Terim'in çantasını elinden alarak, 200 TL para ve nüfus cüzdanına el koyduğunu ardından da hakaret ederek "Ben kimim biliyor musun, seni mahvederim" diyerek kendisini işten kovduğunu belirtti.

ŞOFÖRDEN TEHDİT

Dilekçede, Fulya Terim'in şoförü olan Onur'un kendisine "Aldıklarını geri vereceksin. Ben hem şoför hem de korumayım. Gerekirse bu kişilerin tetikçiliğini dahi yaparım" şeklinde sözler ile kendisini tehdit ettiğini ardından da oturduğu eve gelerek hiçbir yetkisi olmadan polis gibi evini aradığını anlattı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Dominiguez dilekçesinde Terim ailesinden çalışmalarına karşılık bin 500 dolar ve 300 lira para alacağı olduğunu ancak vermedikleri gibi çantasındaki yol parasına ve nüfus cüzdanına el koyduklarını ifade etti. Dominiguez olaylara şahit olan Merve Terim'in eşyaları çalmadığını bildiği halde hiç sesini çıkarmamasından dolayı ondan da şikayetçi olduğunu ifade etti. Savcılık Fulya Terim, Merve Terim ve şoför Onur hakkında "iftira, hakaret, tehdit ve gasp" suçlarından soruşturma başlattı.

KOVULAN HİZMETÇİ DAVA AÇTI

Buse Terim'in kreasyonu olan yeşil gömleği ve şortu ile evlerinin bahçesinde kızına poz veren Fatih Terim de hizmetçi davası nedeniyle rahatsız oldu.

KAYNAK: TAKVİM
YAZDIR
YORUMLAR 16
 • noter tasdikli yorumcu 8 yıl önce Şikayet Et
  bu yabancı çalışanlardan . çok iyileri de oluyor hainlari de. kin biriktiriyorlar çıkarken intikam alıyorlar. zor bulunan kitaplardı bekledik büyüğümüze temin ettik. kadın çıkarken o kitapları çalmış sadece. bizimkilerin kafası karıştı giderken niye dua kitaplarını aldı diye. madem dindardı diyorlar. anlamıyorlar büyüğümüzün o kitaplara ayrı bir önem verdiği için böyle bir intikam planladığını. nitekim kitapların aynisi şimdi satılmıyor.
  Cevapla
 • Akil Bilir 8 yıl önce Şikayet Et
  rahmi özdemir bey. anlaşılan sırf gslı olduğunuzdan terim ailesini savuyorsunuz. yalnız şunu unutmayın ki öyle zenginler varki milyon dolarlık gelirleri ile gider 10 bin liraya bir çanta alır amaaaaa yanında çalıştırdıkları hizmetçilere asgari ücretin altında para vermek için pazarlık yapacak kadar görgüsüzdürler.
  Cevapla
 • imza63 8 yıl önce Şikayet Et
  hırsız kimmiş?. dönüp arkalarına baksınlar hırsız kimmiş diye.göreceklerki bir milyon doları yok edenlerdir.
  Cevapla
 • rahmi özdemir 8 yıl önce Şikayet Et
  şikeden yolsuzluktan!. başka derdiniz yokmu? fulya terim 200 lira ha insan biraz tutarlı olur 2000 der euro der dolar der ben o insanların nasıl kimsesizlere yardım ettigini bilmesem inanırdım. ayrıca durup duruken acaba niye kovulduki hizmetçi bir araştırmak lazım konunun başlıgı şikeciler ve yolsuzluktan vergi kaçıranlar mahkeme kapılarında olanlar vicdanı varsa yorum yapmasınlarr
  Cevapla
 • Mehmet ŞAHİN 8 yıl önce Şikayet Et
  fatih terim üstünlügü. bu memleket in insanları ben kimim sorusunun önüne bir türlü geçemedi ama geçemezde çünkü sistem bunu gerektiriyor .şimdi fatih terim ailesi bunu yapmıştır dense yer yerinden oynar ne kadar top meraklısı varsa savunmaga geçerler demezlerki buda insandır suç ,işlemiş olabilir futbol hocalıgı ayrı suç işleyebilmesi ayrı denmae işte şike olaylarında gördük aziz yıldırımın yargılanmasını beklemeden savunan toplumun halini onun için toplumun bu tür olaylarda duyarlı olması lazım
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Hafter ve BAE'ye 1 milyar dolarlık dava
Skandal açıklama: Türkiye'ye tatile giderseniz kovarım!