İlahi mahkemenin paraleli yok sabır Zehra!

Ya Sabır, Ya Fettah, Ya Kahhar! Zehra'nın acısını montajlayıp yok sayanları paraleli olmayan ilahi mahkemeye havale ediyorum!

 • GİRİŞ14.02.2014 11:45
 • GÜNCELLEME14.02.2014 11:45

                                                           Morlukları da montajla silseydiniz!

Ey düşenin değil düşürenin Ebu Cehil'den rol çalan dostları, Acının suyunu çıkaran vicdanı cıvık dalkavuklar, yüzünüze tükürsem ya rabbi şükürcü fitne makyözleri!

Her şey bitti Zehra kaldı öyle mi? Kimse kusura bakmasın akşamdan ıslatıp sabaha sırıtarak yayınladığınız o görüntüler umurumda değil! Siz süte su karıştıran hilekar satıcılar gibi mahalle mahalle dolaşın böğürmeniz sağlam sattığınız yalan!

Ben sütüne acı karışan Zehra'nın yanındayım! Ben altı aylık bebeğin kolundaki çiziklere inanıyorum sizin montaj manyağı yaptığınız görüntülere değil! Sabah saatlerinde Zehrayla görüştüm  o annenin atılan iftiralardan gezinin çemkiren kokoşlarının küfürlerinden konuşmaya hali kalmamış!

Sizin şalvar lastiğine manşet bağlayıp müftü karısından haber yapma ahlaksızlığınız mı  esas yoksa Zehra'nın morlukları mı ? Ne oldu morlukları montajlayamadınız mı? Diyelim ki yalan ki ben asla ve asla yalan olduğuna inanmıyorum. Görüntülerin yok edildiğine inanıyorum ben Esra olarak buna inanıyorum.

Yolunda yürüyen bir anne bebeğiyle eşini beklerken neden böyle bir yalan uydursun! Neden onca ağzı köpüklü küfürbaz hazcılarının eline malzeme versin! Elindeki kasetleri satmayınca kelepirden hainlik satan bazı koz fukarası adamlar son damla Zehra'nın acısını aranje etmeye kalkıyor kimse aptal değil! O hakikat sağırı kulaklarınızı açın! Gerçekler ortaya çıktığında gerzekler iptal olacak buna kalbimle inanıyorum!

Hani evrensel hukukta şiddet gören kadının beyanı esastı! Ne oldu? Hakikat şerefli insanların elinde ıspattır lakin defolu şeref sahiplerinin elindeyse güven duymamak olağandır! Bakıyorum da sazan pozisyonunu alan bazı gazeteciler tüh tüh vah vah senfonisine katılıp bir açıklama bekliyorum moduna girmişler! Ne açıklaması ya! Allah'ın bildiğini hunharca montajlayan adamlara mı inanıyorsunuz yoksa Zehra'nın beyanına, gördüğü şiddetin mor rengine mi?

Sular çekilir, elbet bu lağım içinde deri yüzen adamların da sesi kesilir, hakikat sizin abajurdan bozma zorlama ışıklarınız altında kendi büyüklüğünü gösterecek aydınlığıyla gelir!

Esra Elönü-Haber 7

elonue@gmail.com

Yorumlar3

 • yunus balcı 7 yıl önce Şikayet Et
  Hukuk zanna dayalı yürümez!. Şahsım adına ben de Zehra hanımın darp edildiğine inanıyorum. Zira "70-100 kişilik bir grup beni darp ve taciz etti, üzerime idrarlarını yaptı, bebeğim de zarar gördü sütüm kesildi" diye yalan söylemek zır deli olmayı ya da şizofren olmayı gerektiren bir eylemdir.Ancak "ben şuna inanıyorum ben buna inanıyorum" demekle bir iddianın doğruluğu kanıtlanamaz! Dünyanın hiç bir hukuk ülkesinde yoktur bu ne de evrensel hukukta yeri vardır! Görüntüler de iddiaları doğrulayacak hiç bir emare bulunmamaktadır. Morlukları gördüğünü iddia eden yazar çizerler bu kez bunun sadece Zehra hanımın iddiası olduğunu söylüyorlar. Kime inanacağız biz? bunca yıllık bir iktidarın muktedir başı, bu iddiasını bütün delilleriyle ortaya koyma durumunda değil midir?
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • şefikkoraltan 7 yıl önce Şikayet Et
  KAMERADAKİ GÖRÜNTÜLERE DEĞİL SAATE İYİ BAKIN!. Üç ayrı yerde atlama yapılmiş 19:42 olan saat araya resim konduktan sonra bir anda 19:47 oluyor nedense? Bunun gibi iki ayrı yerde daha atlama yapılmış aralardaki görüntüler neden kesilmiş.? Görüntüde kalabalığın arasında neler yaşandığı hiç belli deği buna rağmen mal bulmuş mağribi edasıyla olay gerçek değil naraları atılıyor.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • ibrahim AKIN 7 yıl önce Şikayet Et
  zulüm. Ağzına sağlık ESRA . Bu örgütçüler öyle azmışlar ki masum bir bayana ve bebeğine yapılan zulümü yap boz yaparak güya uyduruyorsun diyorlar. Hiç şaşırmıyorum Hz.Peygambere iftira atanlar diğer insanlara her şeyi yaparlar. Milletimiz bu yapılan zulümleri affetmez kardeşim bu böyle biline.
  Cevapla Toplam 11 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat