Kahrolsun FETÖ diyemeyen teyze suyu bulandırma!

.

 • GİRİŞ17.09.2019 11:25
 • GÜNCELLEME18.09.2019 09:29

Cenaze evinin önünden ayakkabılar eksilene kadar acı herkesindir. Üzerinden zaman geçtiğinde acı sadece sahibinindir. İşte o saatten sonra sadık köpeğindir acı, kovsan da gitmez..

 

 

Diyarbakır analarına bakıyorum. Hz. Hacerin İsmail için Safa ile Merve arasında koşturması gibi bu anneler de evlatları için acıdan acıya feryatla koşturuyor . Garipler.. O hüznün garibi. Büyük bozkırlar var içlerinde evlatsız geçirdikleri her günün zehrini koşturdukları büyük bozkırlar.

HDP’li vekillerin il binasına girerken ne yaptıklarını görüyor musunuz? O annelerin kalplerine nasıl bastıklarını, salına salına yürüyen pembe pimli çamur bombaları lakayt bir ağızla kan ukalalığıyla o anneleri nasıl görmezden geliyor görüyorsunuz değil mi.

 

 

Bunların fakiri oldukları tek şey şeref.  Koca bir taşı kaldırdığında altından hangi sürüngenler çıkıyorsa, bunların makyajlı beyinlerini kaldır, o çocukları yiyen bütün sürüngenleri göreceksin. Bunların güldükleri her dişin altında, bastırmak istedikleri bir evladın sesi var.

Şimdi gelelim akarsuya yaltaklanan çamur fetö seslerine. Duyduk ki, 15 Temmuzda tutuklananların anneleri de Ak parti il binası önüne, fetö tesbihi gibi dizilmişler..  Bakınız bu olay bile PKK ile Fetö’nün kanlı düetini ortaya koyuyor.

Baktılar ki ortada duru akan bir akarsu var, böyle giderse evlatlarını ağıt ağıt geri alacaklar hemen ciddiyeti nasıl bozalım yavşaklığına soyunup, suyu bulandırma yolunu seçtiler.

Diyarbakır anneleri kahrolsun PKK diye haykırıyorlar.

Siz Teyzeler, Kahrolsun FETÖ diye haykıracak mısınız?

Diyarbakır annelerinin evlatları çalındı. Çaldılar.

Siz teyzeler, teslim ettiniz. Teslim ettiğiniz soytarının zalimliği aşikar olduktan sonra da evlatlarınıza doğru havlamalarına müsaade ettiniz. Sizi ısıracağını bile bile köpeğe kemik beğendiremediniz.

Diyarbakır Anneleri, o tertemiz evlatlarını yürüyen kanalizasyon borularına kaptırdılar, konuşan hendek kazmaları çaldı o evlatları, onlar dağın eteğine gitmiş “ Evladımı ver” diye haykırıyor.

Siz de Pensilvanya Kandilinin o leş cübbeli fitiline haykırmaya gidin. Terörist kimse onun kapısından çocuklarınızı isteyeceksiniz.

Ya da şöyle yapalım, 251 şehidin yakınlarına sorun biz nerede bekleyelim diye sorun!

Pensilvanyada kanlı ahır kapısını kime sorsanız size gösterirler.

Esra Elönü - Haber 7

elonue@gmail.com 

Twitter:@elonue

 

 

Yorumlar8

 • derdest 8 ay önce Şikayet Et
  Çok güzel esra hanım..
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Zehra 8 ay önce Şikayet Et
  İyiki varsın Esra Elönü yüreğine sağlık
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • مصطفي 8 ay önce Şikayet Et
  yeni yüzyılın Peyami Safası seni çok seviyorum.Allahım ayağını taşa, elini boşa çıkarmasın.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • ulkuhan 8 ay önce Şikayet Et
  kalemine sağlık .......çok güzel bir yazı...
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • tesbit 8 ay önce Şikayet Et
  Kalemine,eline,yüreğine sağlık.Bu konularda Senin kadar net ve cesur olamayan alçak zavallılar ve çıkarcıları Allah ıslah eylesin, değilse de şerlerinden devletimizi de milletimizi de korusun.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat