Hilâli düşürme göğün dilinden...

.

 • GİRİŞ10.10.2019 10:23
 • GÜNCELLEME12.10.2019 09:42

Bu toprak senin doğduğun ev, ateşte kaynayan şehadet sütü,

 

 

Onlar yıldız saysın sen hilali sev, fatihadan sonrası cennetin sözü.

Neler olduğunu anlamayan yoktur ama düşmandan daha iyi anlamamız gereken bir nokta daha var ki o da pusuları kimlerin sıvazladığı, kurtların kime hırlamadığı. Kafalarına tıklasan yeni bir çöp bidonu, vicdanlarını yoklasan in cin oyun kuruyor. İyi ki Rabbimiz var, iyi ki vatan gibi kıymetli bir seccade üzerinde secdeler dolusuyuz. Ve iyi ki geçici zirvelerde zifir yıldızlara sarılanlara karşı seveceğimiz bir hilalimiz var.

 

 

Temizliğin imandan olduğunu bildiğimiz için bu operasyon. Birilerinin sırtını dayadığı leş örgütlerin başını ezmek de vatana olan imandandır. Terör koridorları hayal edenleri çukurlara gömmek de sancağa olan imandandır.

Yasinler, Fıratlar, Elifler, Aybükeler vurulurken kahrolsun PKK diyemeyenler bugün savaşa hayır diyorlarsa bu PKK’yı teselliden başka hiçbir şey değildir. Bu leş koçluğuna soyunan “ kimse ölmesin” diyen yürüyen muhallebi lütfen çenesini kapasın O ses Türkiye koltuğunda hızlı dönüşe alın kendini turlasın. Kimse ölmesin mi, cennete emekleyen Bedirhanı vuranlar gebersin çok açık! Yasin’i parçalayıp pencerelerden atanlar, kafasını taşla ezenler gebersin.

Sen bilgisayar oyununda canın gitmesin diye o harfleri gevişlediğin ağzınla “ Kimse ölmesin” diyorsan git kendi izbende oyna. 

Bir de bunlar çıktı, asidi kaçan, sahnede vasati çöp muamelesi görmeye başlayan kim varsa sınırlarımıza dokunuyor. Tekrar ediyorum , bizler insanız insan kardeşlerimizi, annelerimizi, daha evladının kulağına ezan okumadan selası verilen taze babaları katleden cellatlar ölsün diyoruz. Kimse ölmesin değil!

Ne biçim bir çamurun içindeyiz, her yerimiz köpekle sarılı. Bahçeler içine saklı pusular. Kimi sarılacağı  KARAYILANIN kölesi olmuş, kimi gülerken diş biliyor, kimi gül demeti arasında balta, kiminin omurgasını arasan duruyor yerinde hendekten kazma!

Bu güzel topraklar düşmanın kitabına inananların değil , zaferlerini sayfa sayfa okuyanların duasındadır.

Bu toprak senin doğduğun ev, ateşte kaynayan şehadet sütü,

Onlar yıldız saysın sen hilali sev, fatihadan sonrası cennetin sözü.

Fetihle gidecekler, fatihayla dönecekler .. Allahın izniyle..

Esra Elönü - Haber 7

elonue@gmail.com

Twitter@elonue

Yorumlar18

 • Hasan Yılmaz 9 ay önce Şikayet Et
  Esra hanım yine kalbimizden geçenleri yazmış, ALLAH razı olsun.
  Cevapla
 • zorlu 9 ay önce Şikayet Et
  yazın canlar yazın susan dilsiz şeytandır varolasın
  Cevapla
 • Mehmet 9 ay önce Şikayet Et
  Fetihle gidecekler, fatihayla dönecekler .. Allahın izniyle..İnşallah.
  Cevapla
 • şevki çakır 9 ay önce Şikayet Et
  Hep gönlümüze tercüman oluyorsunuz ALLAH A emanet olun
  Cevapla
 • SİNAN 9 ay önce Şikayet Et
  Kaleminize sağlık hanımefendi.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat