İmam hatiplileri ölü hijyenden sorumlu memur sanmak!

.

 • GİRİŞ07.11.2019 13:44
 • GÜNCELLEME11.11.2019 08:40

Ayakta oluşunuz hayatta olduğunuza delil değildir bazen. Bir nefeste çaktığınız bir sözdür dualar içinden geçmenize sebep. Daha önce de yazmıştım onurunu çöp tenekeleriyle takas edenlerin adam numarası yaptığı bu ülkede hakikat sahibi adamları daha çok anmak daha çok yazmak lazım.

 

 

Dün seyyar linç memurlarının twitter aylaklığına sığınarak Kartal İHL hakkında kurduğu leş cümleleri okudum. Okudukça güldüm. Komik oldukları için değil rezil oldukları için. Yok hepsi  bir kurumun yönetimindelermiş, yok efendim bağnazlıkmış, içlerindeki azgın gübre deresi taşmış yine.

Mesela Kartal değil mesele İmam Hatip kısmı. Onlar  aynı nefret fabrikasının defolu ideolojisini bilim diye kakalayan okulları sıçrama tahtası olarak kullanırken iyi. Onlar iki yetim kirazın babası Savcı Kirazı katleden şerefsizlerin alçak lisansını kutsarlar mezun oldukları o okulları severler mesela. Ve o okullar onlar için bilim yuvasıdır (!) Düşünsene ileri derecede hayvanca konuşmanın sayıp sövmenin çağdaşlık olduğunu düşünen canlılar bunlar.

 

 

Kusura bakmayın her yerde olacaklar, hep karşınıza çıkacaklar. Siz ayırdıkça onlar ilim ve irfanda bir olmanın adamlığını yüzünüze çarpacaklar. Siz elinize aldığınız meşale ateşiyle mangal yapmaya devam edin, onların yolu uzun gölge etmeyin. Yıllarca cenaze işleminden ibaret saydığınız bu güzel nesil sizin fikir diye sattığınız nefret cesetlerine basa basa yeni bir ruh inşa etti. Buna kuduruyorsunuz.

Erişemediğiniz yerin murdarısınız siz! Önemli kurumlarda olmalarını hazmedemediğinizden klavye gevişçisi oldunuz bayık bitik sefil cümlelerin gevişçileri.

Sinmemiş olmalarını sindiremiyorsunuz. Siz orta kapılarda gözüne pankart soktuğunuz vakarlı gençlerin sizi muhatap almayışına kuduruyorsunuz.

Siz yıllarca hurdalıklarda tapılacak ideolojiler arayadurun onlar teröre, haine, itlere insafsız hava araçları yapacaklar çok işleri var çok.

Kartal da olacaklar şahin de ..

Uçacaklar tabi.

Siz izbenizin hava boşluğunda türbülansa devam.

Kendine rötarlı gelen bu şeyler için fazla ileride olan şerefli kardeşlerimize selam olsun..

Esra Elönü - Haber 7

elonue@gmail.com

Twitter@elonue

Yorumlar5

 • Oğuzhan 10 ay önce Şikayet Et
  Allah bağışlasın. Kaleminizekuvvet
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Yusuf K.O 10 ay önce Şikayet Et
  Ablam benim canım ablam. Ellerin dert görmesin İnşaallah. Gönlüne yüreğine sağlık.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • yorum 10 ay önce Şikayet Et
  Onların da bu yazıyı okumasını isterdim. Elinize Dilinize sağlık Esra hanım.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Emine 10 ay önce Şikayet Et
  Bunu hep istedik ama onların böyle bir derdi yok.Onlar bu ülkede efendi olduklarını zanneden kibir budalası kafalar
  Toplam 5 beğeni
 • ozkayalar 10 ay önce Şikayet Et
  kalemine,klavyene,ağzına sağlık.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat