Oval ofiste konuşulanlar fetöcüleri ovalattı

.

 • GİRİŞ14.11.2019 10:31
 • GÜNCELLEME15.11.2019 09:33

Çok güldüğüm üç şey. Birincisi fazla iddialı olup kendinize toslamanız, ikincisi pusuya yatıp beklediğinizi zannettiğiniz anda salağa da yatıyor oluşunuz ve bunu kimsenin fark etmediğini zannedişiniz, son olarak da felaket tellallığı yapan konuşan FETÖ peçetelerinin yine olmadı ya diyerek küçük böğürtülerle ergen depresif kız gibi odalarına kaçışması. Beni öldürüyor, gülmekten.

 

 

Malumunuz muhteşem bir buluşma gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'da ortak basın toplantısı düzenledi. Cumhuriyetçi senatörlerin yüzünü inceledim. Kan rötarlı iniyordu o suratlara. Yüzleşme olacaktı sanırım lakin senatörlerde astar genişliği oval masa kadar. Başkan Erdoğan muhteşem cevaplarla yüzlerinden kanı aldı beyinlerine giden oksijeni yolundan döndürdü o derece.. Gülünç.

Şimdi asıl önemli olan Kılıçdaroğlu’nun kendine gargara yapıp kendine tükürdüğü sorularına ne olmuştu.. Mektup ne olmuştu mesela. Başkan Erdoğan'ın takdim demesi umarım bir taraflarınıza iade edilmiştir.

 

 

Mektupta Trump’ın “ Aptal olma” sözü iptal olmuş .. E siz FETÖpeçetesi yemeye alışıksınız mektubu da araya sıkıştırıp yersiniz .. Yedireceğiz derken sanırım böyle güzel oldu.

Benim için asıl olan başka konu da arazisinde kalaylanmış maklube tepsisi gibi yayılan FETÖ .. Ahırından ne zaman alınacaktı. FETÖ konusunda en sağlam en güçlü zemini bu görüşmede atılmış olması FETÖ itlerinin FETÖ üzüntüye gark oluşlarına sebep.

Mazlum Kobani meselesine gelince, Bağdadi neyse Mazlum Kobani de odur.  Uluslararası kan senaryosunu yazanlar bugün bu diziyi hangi sezon sokup sokmayacaklarını tartışıyorlar çünkü erken final ihtimali var. Mazlum Kobani denilen caniye mazlum adını kim koymuşsa gerçek mazlumların zalimi de odur.

Artık ayakta üç beş dakika başkanların ağız burun büktüğü mandal adamlarımız yok çok şükür artık giden alan ve gelen var.  İçimizdeki büyükbaş sinekler şu an kudurmuş durumda bırakalım konacakları gübre tepeler yakındır.

Mazlum Kobani'yi savunan içimizdeki  şerefsiz takımı da anlıyorum böyle oval zaferleri azar azar zerk edin bünyelerine bir anda olunca titreşime alınmış it gibi sıçrıyorlar.

Bize nankörlerin onayı değil bize duasıyla göğü ikna eden güzel insanlar lazım..

Esra Elönü-Haber 7

elonue@gmail.com

Twitter@elonue

Yorumlar6

 • Mustafa YILMAZ 10 ay önce Şikayet Et
  Üslup çok bozuk
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • İsmail Er 10 ay önce Şikayet Et
  Dört dörtlük bir yazı.Einize sağlık
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • RECAİ 10 ay önce Şikayet Et
  Güzel...
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • osman 10 ay önce Şikayet Et
  harika
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Ali Aksu 10 ay önce Şikayet Et
  ''Bize nankörlerin onayı değil bize duasıyla göğü ikna eden güzel insanlar lazım..'' cümlesinde ki, ''göğü'' kelimesi yerine ''ALLAH'ı '' yazılsa daha çok güzel ve anlamlı olacaktır.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat