Bardağı doldurmayacak portakalla ekranı doldurmak

.

 • GİRİŞ07.02.2020 13:17
 • GÜNCELLEME10.02.2020 09:37

Pinokyo yalana rağbetin bu kadar fazla olduğunu bilseydi burnunu değil boyunu uzatırdı.

 

 

Ne bunlar çuvallamaktan vazgeçecek ne de biz bu gübre çuvallarını duvara vurmaktan. Eski Türkiye’nin Halici bunlar, belgesel çekmeye kalksan hayvanların burun kıvırdığı rollere bunlar talip o derece.

Malumunuz bir portakal var elimizde. Akşam pazarında bedava versen poşete bile cv vererek girecek tiplerle imtihanımız bitmiyor. Başlıkta söylediğim gibi . Sıksan bardağı doldurmayacak portakalla ekranı doldurmaya çalışanlar düşünsün.

 

 

 Şu millete Allah korusun bir zeval gelse dans kursu açacak bu canlının acizliğini görmek için yer altında yaşamak lazım. Yani onun kadar alçabilir misiniz bilmiyorum lakin en yükseği de çukurun ağzına tekabül ediyor oradan hesap edin.

Son görüntüleri görmüşsünüzdür. Cumhurbaşkanı Grup Toplantısında gazetecilerin Recep Tayyip Erdoğana soru sorulmayacağı konusunda defalarca uyarıldığını bunu da İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un söylediğini iddia ediyor.

 Bir tavırlar bir haller en oynak haliyle en portatif omurgasıyla kameralara gerdan kırmalar, mahalle kuaföründe kurulacak cümle turşularını ekran salvolarıyla kameralara serpmeler.

Şimdi ne desek de bu taşın altında yıllanmış haşeratları harekete geçirsek motivasyonuyla kepaze olan Portakal ertesi gün özür diledi.

 Öyle yere düşmüş adamlığını bir sudan geçirir gibi özensizce bir özür.

Yaptığım hataydı dedi.

Yaptığın hata değil protez bir omurgayla orijinal havası atman hata. Yalanı söyleyip atalım alıcısı bol talep fazla, rafa koysan ömrü tükenmez.

Ne diyeyim,

Bir yer yansa körükçü, sel olsa kürekçi, hendek olsa kazmacı, PKK olsa dağın eteklisi, deprem olsa şeref enkazı bu canlıların ağzına bu milleti yem etmeyeceğiz.

Esra Elönü elonue@gmail.com Haber 7 Twitter:@elonue

Yorumlar12

 • alonecanary 5 ay önce Şikayet Et
  portakalın çiçeği mükemmel kokar, portakallar hollanda futbolunun güzelliğidir, şimdiyse Alanyaspor bu güzelliği yaşatıyor ülkemizde.. haa öbür portakalı soruyorsanız küflenmiş beyniyle güzel görünmeye çalışıyor. yüreğinize sağlık Esra Hanım.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Cüneyt Fatıoğlu 5 ay önce Şikayet Et
  Sayın Portakal neden devrimci gençlere zammı protesto için turnikelerden atlayın demiyor?
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Fenerbahçe 5 ay önce Şikayet Et
  Kalemine sağlık
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • ömer koçer 5 ay önce Şikayet Et
  Portakal denilen adam kim ? Kendini bir şey zannediyor . Bir garejet
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • mustafa kaan 5 ay önce Şikayet Et
  tarzın efsane
  Cevapla Toplam 5 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat